דירוג ספורטס רבי חוזר: כל הפרטים בפנים

אוג 17, 2023 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

אתר “ספורטס רבי” גאה להכין דירוג מיוחד של הכדורסלנים הישראלים בליגת העל לקראת עונת 2023/24, כפי שנעשה בעונה שעברה עם “דירוג ספורטס רבי” בהשראת דירוגים דומים כמו של “וואלה! ספורט” ו”הפודיום”! כזכור, בעונה שעברה תומר גינת כבש את הפסגה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי


ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

החוקים הם ברורים: העונים על המשאל נדרשים לתת לכל שחקן ישראלי בליגה (לא כולל מתאזרחים חדשים) ציון מ-1 עד 10, כשאם יש שחקנים מסוימים שהם לא מעוניינים לתת להם ציון מכל סיבה שהיא אז הם יכולים לעשות זאת ולעבור לשחקן הבא. הדירוג ייקבע לפי הציון הממוצע שיקבלו השחקנים, כאשר 50 הראשונים יתפרסמו מבין שחקנים בסך הכל (במידה שיתווספו ישראלים נוספים, תישלח הודעה נפרדת לכל אדם שעונה על המשאל ובה הוא יתבקש להעניק ציון). סמוך לפתיחת העונה יתפרסמו כתבות עם הדירוגים של מקומות 41-50, 31-40, 21-30, 11-20, 6-10 ו-1-5.

במידה ששחקנים מסוימים יהיו בשוויון (לדוגמא: שני שחקנים עם ציון 8 בממוצע) אז השחקן שיותר אנשים נתנו לו ציון ימוקם גבוה יותר בדירוג (לדוגמא: שחקן שקיבל 31 קולות לעומת 30 יזכה לקדימות), ובמידה שגם שם יהיה שוויון אז הסדר ייקבע לפי השחקן שהתקרה שלו הייתה גבוהה יותר (לדוגמא: שחקן מסוים קיבל ציון 9 כציון הכי גבוה לעומת שחקן שהציון הכי גבוה שלו היה 8), ואם גם שם יש שוויון אז הדירוג ייקבע לפי השחקן שהרצפה שלו הייתה נמוכה פחות (לדוגמא, שחקן שהציון הכי נמוך שקיבל היה 6 ימוקם מעל שחקן שהציון הכי נמוך שלו היה 5).

אנו הבטחנו לשמור על חשאיות וכי רק עורך הפרויקט (כותב שורות אלו) יקבל גישה לציונים שמעניקים כל העונים על המשאל. בכתבות עצמן תצוין רשימת המדרגים, כשאנו גאים להגיד שכבר עכשיו יש עשרות רבות של אנשי כדורסל שענו על המשאל כאשר התוצאות עד כה הן בהחלט מסקרנות. אז מיהם השחקנים שייכנסו לרשימה ולאיזה מקום כל אחד יגיע? תצטרכו לחכות ולגלות…

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!