9 לדוברת, לוי ורינסקי: ציוני השחקנים של נבחרת העתודה באליפות אירופה

יול 25, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת העתודה של ישראל הפסידה 86:77 למארחת מונטנגרו במשחק על המקום השלישי באליפות אירופה שנערכה בפודגוריצה ובכך סיימה את דרכה בטורניר במקום הרביעי. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לשחקנים של המאמן אורן אהרוני על הטורניר המוצלח.

Oren Aharoni – Photo Credit: FIBA

גארדים

עמית אהרוני – 8

הרכז מסר היטב, סיים בצורה מדויקת מבפנים ברוב הזמן, לקח מספר נאה של ריבאונדים וקלע מחוץ לקשת, אם כי באחוזים פחות טובים.

Amit Aharoni – Photo Credit: FIBA

נועם דוברת – 9

הקפטן גילה מנהיגות כשהוא סיפק קמפיין מצוין בדרך לבחירה לחמישיית הטורניר כאשר הוא ידע עליות ומורדות מבחינת האחוזים אך עדיין ידע לקלוע הרבה נקודות מבפנים ומבחוץ, לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט, חילק מספר נאה של אסיסטים למרות לא מעט איבודים וחטף עם המון אגרסיביות בהגנה תוך שהוא שיחק הכי הרבה דקות באליפות.

Noam Dovrat – Photo Credit: FIBA

איתן בורג – 7

ברוב הזמן הגארד היה האקס פקטור של הנבחרת מהספסל כשהוא צלף שלשות וחטף בזכות הקשיחות הבלתי מתפשרת שלו בהגנה, כאשר הדברים האלה גם הגיעו במאני טיים, לפני שהאחוזים ירדו במשחקים האחרונים.

Ethan Burg – Photo Credit: FIBA

רועי פריצקי – 6

חדר היטב בזכות האתלטיות המרשימה שלו והביא לנבחרת חוצפה חיובית בכל מיני פעולות קטנות בשני צידי הפרקט, כאשר רק העובדה שהוא לא קלע אף שלשה למרות שהוא גארד העיבה על הקמפיין הזה.

Roy Paretsky – Photo Credit: FIBA

פורוורדים

הראל רינסקי – 9

הסווינגמן הדהים עם טורניר די מפתיע כשהוא צלף הכי הרבה שלשות באליפות באחוזים יוצאים מן הכלל כולל בקלאץ’, בנוסף לכך שהוא תרם בריבאונד והביא גודל בהגנה בדרך לחטיפות בזמן שמדד הפלוס-מינוס שלו היה הכי גבוה בנבחרת.

Harel Rinski – Photo Credit: FIBA

אליעד טל – 7

הפורוורד הצליח לקבע את מקומו בחמישייה, כשלמרות סיומת פחות טובה בצבע הוא צלף פעם אחר פעם את השלשה המזדמנת, לקח ריבאונדים בשני צידי הפרקט, חטף בהגנה ואף חילק אסיסטים.

Eliad Tal – Photo Credit: FIBA

סנטרים

גלעד לוי – 9

הסנטר הענק הרשים מאוד לאורך הטורניר, כשהוא סיים באופן יוצא מן הכלל בצבע בדרך למקום הראשון באליפות באספקט הזה כולל הטבעות מפלצתיות בנוסף לכך שהוא דייק ברוב הזמן בצורה מרשימה מקו העונשין ביחס לשחקן בגובה שלו, לקח כמובן ריבאונדים בשני צידי הפרקט, חסם בהגנה ואף חילק כמה אסיסטים יוצאי דופן, כאשר חלק מהפעולות המוצלחות שעשה הגיעו במאני טיים.

Gilad Levy – Photo Credit: FIBA

אבנר דרור – 6

הביא לנבחרת כסנטר מחליף את הגודל שהיא הייתה צריכה כשהוא סיים היטב בצבע כולל תיקונים דרך ריבאונד ההתקפה.

Avner Dror – Photo Credit: FIBA

ללא ציון: רון ציפר, יובל לוין, אנטון אגייב ושוהם גת (לא שיחקו מספיק)

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!