3 נקודות על חצאי הגמר

פבר 13, 2018 | כדורגל עולמי

על ידי Joshua Halickman

3 נקודות

1) גלן רייס ג׳וניור הוא השחקן הכי טוב בליגה בישראל כרגע בלי שאלה. הוא שחקן נהדר מכל הבחינות- הוא יודע לקלוע, להגן, להיות גורם חזק בריבאונד. הוא לא תמיד בשליטה כמו העבירה הטכנית שספג, אך כמו שמאמנו דן שמיר אמר במסיבת העיתונאים בסיום המשחק- עדיף שהוא יהיה בקבוצה שלך מאשר שיהיה בקבוצה מנגד. תמיד כיף לצפות בגלן משחק, וקשה תמיד לדעת למה לצפות ממנו לטוב ולרע. שחקן עם היכולות שלו זה משהו נדיר בקבוצות בישראל.

2) אשדוד שיחקו כדורסל נפלא עד לרגע בו נבן ספאחיה הורחק. נראה שהרחקה זו גרה לשחקנים של ספאחיה להתעורר ולקחת הובלה נגד הקבוצה המאומנת של בראש גרינברג. שאלתי את גרינברג לגבי מה גרם לקבוצתו להפסיד את המשחק: ״היה לנו איבוד כדור שממש חבל שלא הצלחנו להוציא מההתקפה ההיא סל במתפרצת. החטאנו כמה זריקות עונשין שגם כאבו. ג׳קסון קלע שלשה בדקות הסיום שבה אדם אריאל עשה עליו עבירה- זה גם כאב מאוד. מכבי תל אביב קלעו את הזריקות שלהם בדקות החשובות של המשחק שהכריעו את המשחק לטובתם בסופו של דבר. אשדוד כואבת מההפסד שהיה אולי יכול להיגמר מבחינתם אחרת.

3) איפה בדיוק להתחיל. יש הרבה בלאגן בהפועל ירושלים. העונה הזאת לא הולכת בכיוון שבה הבעלים אורי אלון ייחל. הפיטורים של פוטיס, ג׳רלס שעבר למילאנו, הפציעה של קינזי ועזיבתו של אוסטין דיי גם כן ובנוסף לכל אלו העובדה של עדי מאור אין ניסיון בתור מאמן גורמת לכך שהעונה הזאת לא תיזכר כעונה טובה של הפועל ירושלים. אין לירושלים את הרצון לנצח, אין כיוון וקבלת החלטות לא טובה. לא ברור למה יותם הלפרין לא שיחק אפילו דקה אחת אתמול.
אין לירושלים מענה כדי לחזור למסלול וגם לא בטוח אם קיים כיוון נכון באופק.

הארכה
מכבי תל אביב היתה צריכה קריאת השכמה רבע הרביעי
כאשר המשחק התחיל לברוח להם בין הידיים. מעניין מה בה קורה אליו ספאחיה לא היה מורחק. מכבי זרקה באחוזים לא טובים במהלך המשחק אך הם הצליחו למצוא את הדרך לנצח ולעלות לגמר. צריך לתת קרדיט לגיא גודס על ניהול המשחק בדקות האחרונות. מכבי הם קול עד׳קסום יצטרכו לשחק כקבוצה בכדי לעצור את גלו רייס ג׳ונייר ביום חמישי. הולך להיות מאוד מעניין.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!