3 נקודות על המשחק בין עירוני נס ציונה להפועל ירושלים

אוק 22, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

סיכום המשחק בין עירוני נס ציונה להפועל ירושלים: רבע ראשון מצויין הגנתית של הפועל ירושלים, נתנה לה יתרון של 22-12 בסיום הרבע. הרבע השני היה כולו של בר טימור וג׳ייקובן בראון, שלא ריחמו על נס ציונה בכל מקום במגרש, והעלו את ירושלים ליתרון 49-32 במחצית.
ברבע השלישי חניכיו של נדב זילברשטיין התעוררו, וגרמו לעודד קטש לקחת פסק זמן במצב של 58-48 לטובת ירושלים. עד סוף הרבע התנהל קרב בין גולן גטו לירושלים, שהצליחה לסיים את הרבע השלישי ביתרון, 68-58.
נס ציונה המשיכה בקולות הקאמבק שלה, אבל תמיר בלאט קלע מחוץ לקשת וצ׳וברביץ׳ סידר יתרון גדול, 84-69. עד לסיום נס ציונה לא הצליחה להתקרב לירושלים, ולבסוף נכנעה עם הפסד 90-74. הרבו לקלוע לירושלים: בראון עם 18 נקודות, טימור עם 15 נקודות, פלדין עם 14 נקודות. הרבו לקלוע לנס ציונה: גולן גוט עם 16 נקודות, כריס דואו עם 13 נקודות.

3 נקודות על המשחק בין עירוני נס ציונה להפועל ירושלים:
1) תמיר בלאט. אין צורך להרחיב עד כמה חלקו של בלאט משמעותי בניצחונה של ירושלים, ולצד 8 אסיסטים, הוא קלע גם 13 נקודות עם 3 שלשות קריטיות ברבע האחרון. ג׳יימס פלדין החמיא: ״הוא עובד קשה, מבין מה הוא צריך לעשות, הוא ממשיך לעבוד כל יום ורואים את זה, אני אוהב אותו מאוד ושמח בשבילו, אנחנו צריכים אותו איתנו״. גם למאמנו עודד קטש היה מה להגיד: ״תמיר הוא מנהיג, הוא שם, משחק עם הרבה מאוד ביטחון״, וגם בראון הוסיף לסיום, ״תמיר תמיד עושה את העבודה וכיף לשחק איתו״. אם ככה הילד ימשיך, הוא לא יפסיק להתקדם.

2) גולן גוט ממשיך למצב את עצמו כאחד הישראלים הטובים בליגה שלנו. כוכבה של נס ציונה להט מחוץ לקשת כשהחזיר את נס ציונה למשחק ברבע השלישי, אך זה היה מאוחר מדי. מאמנו, נדב זילברשטיין, התבאס מאוד שקבוצתו לא הצליחה לנצח את המשחק, או לפחות להראות יותר מחויבות בהגנה. על כך הוא אמר: ״נכנעו בפרמטרים של אגרסיביות. זה שלא עמדנו ב2 פרמטרים חשובים זה לא טוב, בעיקר בריבאונד ההתקפה. הרכות שלנו בהגנה הרסה לנו את המשחק ונצטרך ללמוד מזה הלאה״.

3) חזרנו לג׳יימס פלדין הנהדר, ששוב נתן תצוגה נהדרת. הוא החמיא למאמנו כמו ג׳ייקובן בראון ואמר ש״קטש נותן לי לשחק בחופשיות״. אבל מה שהראה על פלדין יותר מכל את הרצון שלו לשחק ולנצח, זה 3 עבירות מוקדמות שספג. לדברי פלדין, ״דבר כזה לא קרה לי אי פעם בחיים״. על השיפוט אפשר להתווכח, מה שבטוח, פלדין נפגע מכך מאוד.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!