3 נקודות על המשחק בין מכבי תל אביב לחימקי מוסקבה

דצמ 20, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

3 נקודות על המשחק בין מכבי תל אביב לחימקי מוסקבה:

1) קנדריק ריי. הרכז היחסית צעיר היה אמור להיות שחקן מעט יותר איכותי בחודשים הראשונים של העונה, אך במקום זאת הוא נדחק לספסל. הגיע המאמן החדש יאניס ספרופולוס, ופתאום קנדריק ריי מקבל קרדיט על חשבון שחקנים אחרים והוא גם מתחיל לפרוע את השטרות. השיא הגיע מול הקבוצה הרוסית כשהצטיין בניצחון של מכבי תל אביב הרבה בזכות 17 נקודות ב14 דקות בלבד על הפרקט, עם 4 מ4 משלוש, כשרובם מגיעים ברבע השלישי ועוזרים לקבוצה לברוח, כולל עם שלשה בסיום הרבע. עכשיו, כשהביטחון בידיו של ריי, בתל אביבים יקוו ממנו שיוכל לשמור על יציבות.

2) מייסיאו באסטון, דרק שארפ. 2 אגדות העבר של הצהובים כחולים הגיעו להיכל בקול תרועה רמה. לפני המשחק הם שיחזרו את נס ז׳לגיריס ופגשו אוהדים וחברים ישנים כמו טל בורשטיין וגור שלף, ואז הם הגיעו למשחק. אבל לא שם הם נשכחו. אחרי טקס לכבוד 2 האגדות, הם הלכו ליציעים ועודדו במשך מספר דקות את הקבוצה ביחד עם האוהדים. הקהל לא נשאר אדיש, ועודד אותם לא מעט פעמים במשחק ושר להם שירים. הם גם זכו לראות ניצחון של קבוצתם האהובה. מגיע להם.

3) שלשות. חימקי ירתה במחצית הראשונה יותר מדי שלשות, 13, וקלעה רק שלשה אחת. מכבי תל אביב לעומתה, הראתה לה איך עושים זאת נכון והייתה בערב קליעה אדיר מחוץ לקשת עם 50 אחוז, 13 מ26 במשחק כולו. הרבה בזכות קנדריק ריי כמובן ותרומה של שלשות של שאר השחקנים דוגמת ווילבקין, הקבוצה הביתית הצליחה לנטרל מצד אחד את השלשות של הרוסים שהיו בלי ספקי הנקודות העיקריים שלהם אלכסיי שבד ואנתוני גיל, ומצד שני גם לקלוע באחוזים נהדרים. הצהובים כחולים יקוו לעוד ערבי שלשות כאלה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!