“24 האיבודים היו סיפור המשחק, זה לא נורמלי שזרקנו רק 11 שלשות”

פבר 1, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

אכזבה בהפועל חולון מהפסד החוץ 78:66 לדיז’ון בפתיחת שלב הטופ 16 בליגת האלופות. מעבר להפסד, ניב משגב נפצע במהלך הרבע השלישי בכף רגלו ולא שב לשחק. חומרת הפציעה תתברר עם שובה של הקבוצה לארץ ובדיקת M.R.I שיעבור השחקן.

מאמן חולון, גיא גודס, דיבר על ההפסד: “קודם כל אני רוצה לברך את דיז’ון על הדרך שבה היא שיחקה, מאוד אגרסיבית על הכדור ובפיק אנד רול, היא הכריחה אותנו לאבד 24 כדורים ואני חושב שזה היה המשחק בפשטות. מ-24 האיבודים הם קלעו בערך 24 נקודות וזה היה קריטי עבורנו, הם הגיעו להרבה לייאפים בזכות הנקודות הקלות האלו. במשחקים מהסוג הזה אתה חייב להיות סופר מפוקס, להתאים את עצמך מהר לסגנון של היריב, ולא יכולנו לעשות את זה ולהתאים את עצמנו לאגרסיביות שלהם ובמיוחד על הכדור, היו הרבה זריקות מיותרות. גם הזריקות לשלוש, זרקנו רק 11 שלשות וזה לא נורמלי לקבוצה שלנו, לרוב אנחנו זורקים בערך 27-30 זריקות ואני לא יודע למה לא הגענו לזריקות האלו או ששחקנים לא לקחו את הזריקות האלו, אני צריך לבדוק את זה. במחצית הראשונה היו לנו רק 4 זריקות וזה משהו שאני לא יכול להבין. הגיע להם לנצח, הם היו יותר אגרסיביים ומפוקסים ברוב הזמן, אולי פתחנו את המשחק יותר מפוקסים מהם ושיחקנו טוב, אבל ברבעים השני, השלישי והרביעי הם שלטו במשחק והגיע להם לנצח. אנחנו צריכים לחזור בשבוע הבא לאולם שלנו נגד לודוויגסבורג הגרמנית ולהיות מוכנים לעוד קרב, זאת עוד קבוצה אגרסיבית, וננסה לשמור על הבית שלנו. כמו שהמאמן מרקוביץ’ אמר, בבית כזה אתה חייב לנצח את המשחק הביתי קודם ואז לנסות לקחת כמה משחקי חוץ אם אתה רוצה להגיע לטופ 8”.

אדם סמית’, שהוביל את חולון עם 19 נקודות, סיכם: “המאמן אמר את הכל, פשוט לא שיחקנו את הכדורסל הטוב ביותר שלנו, הרבה איבודים, לא זרקנו את הכדור טוב, היו להם הרבה נקודות קלות במתפרצות, וזה קשה לנצח קבוצה כזאת בחוץ. קרדיט לדיז’ון, היא הגיעה אחרי שני הפסדים קשים ושיחקה משחק מצוין. אנחנו צריכים לעשות אותו דבר, אנחנו חייבים לחזור לשחק את סגנון הכדורסל שלנו, כפי שהמאמן אמר יש לנו משחק מאוד קשה ברביעי הבא נגד קבוצה גרמנית בבית, אז יש דברים שאנחנו צריכים לנקות. אחד הדברים שחזקים אצלי זה היכולת לקלוע ולשחק אחד על אחד, אבל במשחק כזה הקליעה זה לא האישיו, אלא האיבודים והחזרה ממתפרצות, דברים כאלה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!