“20 קבוצות רצו אותו”: היידגר באולדנבורג

יול 9, 2021 | כדורסל, לגיונרים

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב השאילה את מקס היידגר (בן 24, 1.91 מטרים) לאולדנבורג הגרמנית. אחרי שסיפק ממוצעים מדהימים של 18.2 נקודות ו-42% לשלוש בבני הרצליה אליה הושאל ממכבי, הגארד ששיחק במכללת סנטה ברברה ירצה להמשיך להתפתח, הפעם בליגה הגרמנית וגם בליגת האלופות.

היידגר אמר:

“אני באמת מצפה לשחק עבור מועדון ידוע כמו אולדנבורג ולשחק בליגה הגרמנית ובמפעל אירופי. דיברתי עם מלאדן (דריינצ’יץ’, המאמן) מספר פעמים לפני שבחרתי לחתום ואני באמת מצפה לעבוד איתו וללמוד ממנו. אני גם מאוד מתרגש מכך שנוכל לשחק שוב מול קהל, בגלל שלאווירה ולאוהדים באולדנבורג יש שם טוב. מצפה להתחיל”.

חבר ההנהלה הרמן שולר:

“השלמנו את הקבוצה לעונה הקרובה עם מקס. תחת תנאים קשים בשוק, סרדיאן (קלאריץ’, המנהל הספורטיבי) ומלאדן הצליחו בצורה משמעותית להצעיר את הקבוצה ולהפוך אותה ליותר אתלטית. אנחנו יכולים להיכנס לעונה החדשה מלאים בתקווה ובמיוחד מצפים לראות את האוהדים שלנו באולם הגדול”.

המנהל הספורטיבי סרדיאן קלאריץ’:

“מקס הוא קומבו גארד מאוד מודרני בשני צידי הפרקט עם פוטנציאל מעולה, ו-20 קבוצות ניסו לשאול אותו. אנחנו שמחים שמקס החליט בסופו של דבר להכריע בעד התפיסה שלנו. הוא מביא יכולות עצומות ומידה גבוהה של גיוון במשחק שלו בצד ההתקפי, והוא גם משכנע עם נתוני קליעה מאוד טובים. אבל אני לא רוצה לפספס את ההזדמנות להודות ליאקוב הולאץ (השחקן שבמקומו מגיע היידגר) עבר המחויבות שלו למועדון שלנו ואני מאחל לו כל טוב בשביל העתיד”.

המאמן הראשי מלאדן דריינצ’יץ’:

“מקס הוא החתיכה האחרונה והמאוד חשובה בפאזל עבור הקבוצה שלנו. הוא משחק בשני צידי הפרקט עם אנרגיה מצוינת ותשוקה. יש לו גם איכויות מעולות בצד ההתקפי והוא יכול למלא את שתי עמדות הגארד. אנחנו רוצים לשחק יותר מהר בצד ההתקפי בעונה הקרובה ואנחנו צריכים הרבה יצירתיות וקליעה מעמדות הגארד. מקס משחק תפקיד חשוב בזה!”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!