גביע Winner

ספט 27, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

סיכום משחק רבע גמר גביע ווינר בין הפועל חולון להפועל באר שבע: ברבע הראשון העולה החדשה פתחה מצויין בראשות חנן קולמן, אך התעשתות של החבורה של דן שמיר הנחיל לחולון יתרון 21-18 בסיום הרבע. ברבע השני באר שבע חזרה לעצמה, ובסיום המחצית הייתה ביתרון, 42-39. הרבע השלישי התנהל בצורה מהפכנית. באר שבע פתחה מצויין, חולון המשיכה בריצה מצויינת, ובסוף שוויון 58. הרבע הרביעי היה ברובו בשליטה באר שבעית, עם דקות טובות של טראוויס ווריק וטיילור בראון, ותוצאת הסיום קבעה 77-73 לטובת באר שבע שמשמעו חצי גמר גביע ווינר ומשחק מול אשדוד בקרב על עלייה לגמר הטורניר. בחולון בלטו דקוואן ג׳ונס עם 12 נקודות ועמית שמחון עם 15 נקודות. בבאר שבע בלטו סמאז׳ כריסטון עם 15 נקודות, ג׳אקים דונאלדסון וטיילור בראון עם 12 נקודות כ״א.

סיכום משחק רבע גמר גביע ווינר בין גלבוע גליל לאשדוד באר טוביה: רבע ראשון בשליטה מירבית של אשדוד נגמר ביתרון 20-16 לדרומיים. ברבע השני גליל התחברה, היתרון עבר מצד לצד והמחצית נגמרה ביתרון 40-39 לאשדוד. הרבע השלישי התנהל בעצלתיים ונגמר ביתרון 50-49 לאשדוד. גם ברבע הרביעי התנהל קרב פיזי בין 2 הקבוצות, אך ידה של אשדוד הייתה על העליונה עם 65-62, הרבה בזכות עידו פליישר. בגליל בלטו איאן מילר וג׳יימס קלי עם 13 נקודות כ״א, ובאשדוד בלטו מילבורן עם 16 נקודות, סטול ופליישר 12 נקודות כ״א (פליישר עם 10 ריבאונדים).

3 נקודות על המשחקים בין אשדוד באר טוביה לגלבוע גליל, ובין הפועל באר שבע להפועל חולון:

1. איזה משחק היה לעידו פליישר. בבכורה בבוגרים, פליישר הצעיר שזכה עם נבחרת העתודה הישראלית באליפות אירופה קלע 12 נקודות ב100 אחוזים מהשדה והוסיף 10 ריבאונדים. פליישר קלע נקודות חשובות והותיר את כולם בתחושות התרשמות מהופעתו הראשונה במשחק בוגרים. המשחק המצויין שלו מציף מחדש את הדיון שהשחקן הישראלי חייב לקבל יותר דקות בליגת העל. האם יש נקודות לשיפור? כן, פליישר לא קלע אף זריקה מהעונשין. פליישר הסביר במסיבת העיתונאים שלא הלך לו היום מהעונשין אבל הוא יתקן בפעמים הבאות. יופי של ילד פלא.

2. הזמן קצר, הליגה עוד מעט מתחילה. רוב המאמנים במשחקי רבע הגמר היום, הודו שאולי חסר להם שחקן בעמדה מסויימת, או שהביאו שחקן רק לפני כמה ימים והוא עוד צריך להשתלב בקבוצה. לבראד גרינברג אולי חסר באשדוד שחקן התקפי טוב יותר, לדן שמיר חסר בהחלט שחקן שובר שוויון בקבוצ בעמדת הרכז, ורמי הדר ניסה לחפש סנטר ישראלי בכיר לקבוצה שלו ובסוף הוא יאלץ להסתדר עם בן אייזנהארט ורם אליאס-פור. דקוואן ג׳ונס, לדוגמא, רק הגיע להפועל חולון לפני כמה ימים וכבר שיחק וגם כיכב. לפי המשחקים היום, לחלק מהמאמים יש הרבה עבודה כדי להביא שחקני חיזוק ראויים לקבוצתם.

3. 3/29. אלו היו המספרים המאכזבים של הפועל חולון מעבר לקשת. חולון פשוט לא הצליחה לקלוע מחוץ לקשת והכריחה הרבה זריקות שטותיות ולא טובות. לפי דן שמיר ורמי הדר, זה כנראה היה יום רע של חולון מחוץ לקשת. כאשר רמי הדר נשאל על האם הקבוצה שלו הגנה טוב או שחולון הייתה ביום רע מחוץ לקשת הוא ענה שזה כנראה שילוב של השניים. מה שבטוח, לדן שמיר יש עוד הרבה עבודה כדי שהקבוצה שלו תשתפר באספקט הזה.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!