״צעד נוסף בכיוון הנכון״: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח על הלילה המושלם של דני אבדיה בניצחון של הוויזארדס במיאמי

על ידי Neil Dalal

דבר אחד משותף יש לוושינגטון וויזארדס והוא תמיד שאפשר לצפות לדבר הלא צפוי. וושינגטון הפסידה לאטלנטה הוקס בבית רק בשביל להפתיע את ברוקלין נטס המוכשרת יותר, כאשר אחר כך היא הפסידה לפורטלנד טרייל-בלייזרס שהיו בעיצומם של שני משחקים רצופים לילה אחרי לילה, רק כדי להפתיע את מיאמי היט בחוץ במשחק השני ברציפות של וושינגטון לילה אחרי לילה. עם יכולת הגנתית משופרת, הוויזארדס חזרו מפיגור של 13 נקודות הפרש במחצית השנייה לניצחון 100-103. דני אבדיה קלע 13 נקודות ב-5-9 מהשדה וקטף ארבעה ריבאונדים ב-33 דקות של משחק.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


בעקבות המשחק ביום שלישי נגד הבלייזרס שנערך בשעה 8 בערב, הוויזארדס לא הגיעו למלון שלהם במיאמי עד 4 לפנות בוקר. בראדלי ביל  באופן אישי לא ישן עד 5:30 לפנות בוקר והוא  היה צריך להיות ער ב-8 בבוקר לבדיקת הקורונה היומית של הקבוצה. למרות השינה המוגבלת, בראדלי ביל היה הקלעי המוביל של הקבוצה עם 32 נקודות נגד ההגנה החכמה של ההיט שלעיתים קרובות הציבה עליו שמירה כפולה, כאשר הקלעי המוביל של הליגה תרם מספיק לוושינגטון, בזמן שראסל ווסטברוק נח בלילה השני של המשחקים הרצופים. הוויזארדס הגבילו את מיאמי שקלעה רק 35 נקודות במחצית השנייה, מה שהביא לוושינגטון את המהפך והניצחון. מיאמי קלעה רק 29% מהשדה במחצית השנייה.

”ההגנה האזורית השפיעה רבות על מיאמי הלילה ואנחנו שילבנו בין ההגנות והם לא ידעו איך לפצח את זה“, בראדלי ביל  צוטט אחרי המשחק והוסיף: “עשינו עבודה מספיק טובה רק כדי להתמודד איתם, והיינו פיזיים וגרמנו להם לקחת ולקלוע זריקות קשות״.


כשדקות המשחק עלו מאז שחזר לאחר קרוב לשלושה שבועות בחוץ בעקבות פרוטוקול וירוס הקורונה, אבדיה מצא את הקצב שלו בחזרה, הוא אמנם החטיא דאנק שבדרך כלל הוא היה מטביע, אבל לרוקי בכל זאת הייתה הטבעה מדהימה לפני ההחטאה. עם כל החששות המוקדמות לפני הדראפט שדיברו על אחוזי הקליעה הנמוכים של דני אבדיה מחוץ לקשת במכבי תל-אביב, הילד בן ה-20 כבר הפיג את החששות ובלי הרבה רעש במהלך 14 המשחקים שלו בליגה קלע 21-45 (47%) העונה וזה הכי טוב שוושינגטון יכלה לבקש ממנו.

“אני חושב שלדני היה משחק מאוד סולידי הלילה, אנחנו מנסים ללמד אותו איך להיות מקצוען והוא עשה עבודה די טובה כמקצוען, הוא מביא מוסר עבודה, ווזה הולך לקחת עוד קצת זמן עד שהוא יצליח לצבור יותר ניסיון. אני חושב שהלילה זה היה צעד נוסף בכיוון הנכון“, סיפר סקוט ברוקס. “הוא ימשיך להיות יותר טוב  מפני שאכפת לו. הוא מספק רמה גבוהה והנכונות שלו לעבוד היא מאוד גבוהה. הוא ילד חכם שהולך להעלות ולהוסיף עוד דברים״.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


וושינגטון תשחק פעם נוספת נגד מיאמי ביום שישי בסאות’-ביץ’ בהתנסות הראשונה של  הוויזארדס בשני משחקי חוץ רצופים לילה אחרי לילה באותה עיר. הקבוצה תחזיק באופציה להתאמן ביום חמישי והיא תוכל להרוויח מכך שלא תצטרך לנסוע.

תגובת אחת.

  1. אודי אנגך

    דני כל הכבוד!!!!👏👏👏👏🙏🙏🙏

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!