״על הנייר ירושלים פייבוריטית, כל בר דעת וכל איש כדורסל יגיד את זה”, מכבי ראשון לציון מתכוננת למשוכה בחצי גמר הפיינל פור בדמות הפועל ירושלים, שמצידה מתרגשת לקראת המעמד

יול 24, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל ירושלים ומכבי ראשון לציון ערכו מסיבת עיתונאים מיוחדת לכבוד המפגש בין הקבוצות בחצי גמר הפיינל פור, שיתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב ביום ראשון הקרוב.

מאמן הפועל ירושלים עודד קטש דיבר על ההתרגשות:
“קודם כל אנחנו מתרגשים, אני חייב להגיד שזה ממש מרגיש כמו פיינל פור רגיל. נכון, זה שונה, זה ללא קהל, כמובן שכולנו רוצים לחזור לשגרה רגילה, אבל אני חייב להודות שזה הרבה יותר טוב מאשר דמיינתי את זה”.

קטש דיבר על כך שהמשחק האחרון של הקבוצה שוחק בתחילת השבוע בנס ציונה, בזמן שקבוצות אחרות השתתפו במשחקים נוספים במהלך השבוע, והוסיף שהסדרה תרמה לקבוצה:
“אני חושב שהיינו צריכים את זה, הרעב הזה לפעמים עושה דברים טובים. אנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה טובה ואנחנו צריכים לבוא מוכנים. היא נתנה לנו עוד קצת זמן ומשחקים הרבה יותר חשובים ומשמעותיים מאשר המשחקים שהיו לפני”.

קפטן ירושלים בר טימור דיבר על ההתמודדות, ועל כך שירושלים הפסידה לראשל”צ בעונה שעברה באותו מעמד:
“פיינל פור זה משחק אחד והכל פתוח עם קהל או בלי קהל, אנחנו התרגלנו לשחק גם בבית וגם בחוץ. אני חושב שלנו השחקנים זה לא משהו שיושב בראש”.

מאמן מכבי ראשון לציון גיא גודס דיבר על כך ששחקניו מוכנים למשחק מול קבוצה שראשל”צ הפסידה לה בכל פעם העונה:
“אני חושב שהם מגיעים מאוד מוכנים, אני חושב כולם מוכנים גם פיזית וגם מנטאלית. קודם כל העובדה שהפסדנו 5 פעמים זה מעיד על הכוח של ירושלים. מצד שני, זה נותן לנו יותר מוטיבציה לנצח אותם”.

האם לראשל”צ יש יתרון בצבע:
“ממש לא. אם אתה מסתכל על הסגל של ירושלים יש להם 4 גבוהים שיכולים לשחק מול כל קבוצה בארץ, לנו יש 2 זרים גבוהים”.

המפתח במרכזי במשחק:
“המפתח זה להגיע מוכנים מנטאלית למשחק הזה. באמת לתפוס את היום הטוב הזה שיכול לעזור לנו להיות במשחק. על הנייר יש פייבוריטית. כשאתה מגיע למשחק אחד הכל יכול לקרות. על הנייר ירושלים פייבוריטית, כל בר דעת וכל איש כדורסל יגיד את זה”.

קפטן ראשל”צ עוז בלייזר דיבר על האתגר הגדול:
“מעצם היותנו שחקנים אנחנו באים להילחם על תארים. אין ספק שירושלים פייבוריטים. אנחנו צריכים את כולם ביום ראשון, נצטרך להילחם במשך 40 דקות כדי לנצח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!