״לא היה ספק לגבי המאמץ של עומרי״, פול ווסטפול שהלך לעולמו והיה מאמנו הראשון של כספי ב-NBA, בראיון מ-2010

ינו 3, 2021 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

פול ווסטפול, שהיה מאמנו הראשון של עומרי כספי ב-NBA, הלך לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. ה”ספורטס רבי” זכה להיפגש איתו ולדבר איתו בנובמבר 2010 כשנסע לארה”ב במטרה לסקר את כספי לפני שסקרמנטו שיחקה נגד ממפיס, בזמן שהישראלי הראשון ב-NBA שיחק במדי הקינגס. ווסטפול דיבר על כספי בנוסף לאהבה הגדולה שלו לישראל.

”אף פעם לא היה ספק לגבי המאמץ של עומרי. רמת ההישגיות שלו היא גבוהה יותר ממה שכולם ציפו ממנו בשלב הזה של הקריירה, או לפחות מכל מי שנמצא בקינגס. מה שהוא עשה זה מדהים ביחס למה שעשו שחקנים אחרים מהבחירה ה-23 בסיבוב הראשון של הדראפט במהלך השנים. הוא השיג כל כך הרבה אבל הוא מגרד את הקרקע בגלל שהוא עובד כל כך קשה ובגלל התשוקה שלו להשתפר, הוא השתפר יותר מהר ממה שציפינו ממנו. כשאתה מגיע ל-NBA אתה חייב ללמוד מה אתה מסוגל לעשות, מהן החוזקות שלך ומהן החולשות שלך, אבל אתה חייב ללמוד איך זה מתאים לרעיון של הקבוצה, להתחרות עם שחקנים בקבוצה על דקות משחק ונגד שחקנים שאתה לא יודע מהן החוזקות או החולשות שלהם. עקומת הלמידה היא פשוט מדהימה. אנחנו מאוד שמחים שעומרי נמצא כאן כקינג”.

ווסטפול גם דיבר על ישראל:
”פשוט לא יכולה להיות לי הערכה גדולה יותר לישראל. להיות נרדפים לאורך ההיסטוריה של העולם, להיות מפוזרים ולאחר מכן לחזור ולא רק להתקיים אלא גם לשגשג כשיש אויבים בכל מקום זה לא פחות מנס. אני מעריך את ישראל ואת הישראלים כך כך הרבה, ומילים לא יכולות אפילו לתאר מה הושג ומה עוד יושג במרכז העולם”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!