״לאנג’לו היו רק דברים טובים לומר וזה היה מאוד משכנע”, ג’ייק כהן מדבר על כך שאנג’לו קלויארו ששיחק באוברדוירו בעבר שכנע אותו לחתום בקבוצה והישראלי סיפר גם על האתגרים בליגה הספרדית

ספט 1, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

אחד הלגיונרים הישראלים שיצאו הקיץ לשחק באירופה הוא ג’ייק כהן. הפורוורד ששיחק במדי מכבי תל אביב חתם בקבוצת אוברדוירו הספרדית, ובמסיבת עיתונאים מיוחדת שערכה הקבוצה לכבוד ההצטרפות של השחקן כהן דיבר בין השאר על ההתרגשות לשחק בקבוצתו החדשה, למה החליט לעבור לליגה הספרדית ומי שכנע אותו להגיע לשם.

על הציפייה שלו לשחק במדי הקבוצה הספרדית:
“אני חושב שאוברדוירו זה מקום מאוד מיוחד. מאז שיצאתי מהמכללה הם רצו להחתים אותי שזה אומר הרבה בשבילי שהייתה להם התעניינות במשך כל כך הרבה זמן. זאת גם הזדמנות עבורי לשחק עם אחד החברים הכי טובים שלי כריס צ’ראפוביץ’ וזה לא דבר שאתה מקבל בכל יום או בכל שנה בתור מקצוען. כשההזדמנות הגיעה זה היה החיבור המושלם של החלקים וזה היה מאוד הגיוני”.

על כך שאנג’לו קלויארו, חברו ממכבי תל אביב, שיחק באוברדוירו:
“שאלתי אותו הרבה שאלות על אוברדוירו וסנטיאגו והיו לו רק דברים טובים לומר וזה היה מאוד משכנע. הוא היה עוד השפעה חיובית בזה שהוא שכנע אותי להגיע לכאן”.

השיטה של מאמן אוברדוירו מונצ’ו פרננדס:
“השיטה של המאמנים היא ייחודית. אני לא ראיתי שום קבוצה באירופה משחקת כפי שאנחנו עושים כאן באוברדוירו. ללמוד את השיטה ואת סגנון המשחק דרש הסתגלות אבל אני מסתדר ובקרוב זה יהפוך טבע שני עבורי. אבל אני חושב שכדורסל זה כדורסל. זה ייחודי עם הרבה קריאות ותגובות בעוד בהרבה שיטות שבהן שיחקתי הם מאוד ספציפיים לגבי מה לעשות ולאן ללכת. זה משאיר הרבה חופש לשחקנים לשנות ולהגיב”.

מצב הקורונה בעולם:
“זה סוג של אותו הדבר בכל מקום שאליו אתה הולך, כולם מנסים להיות זהירים ולטפל בעצמם. זה משהו שאנחנו היינו צריכים ללמוד איך לחיות איתו לאחרונה ולא משנה באיזה מקום אני נמצא עם אנשים הם מנסים לעשות את ההכי טוב שלהם”.

העובדה שלא ישחק במפעל אירופי בעונה הקרובה:
“לא לשחק באירופה זה דבר שעשיתי רק פעם אחת בקריירה. זה יהיה קצת שונה אבל אשתי ואני הולכים לקבל את הבת הראשונה שלנו אז אולי זמן נוסף בבית זה לא דבר כל כך רע”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!