״כל אחד יצטרך להיות קצת כמו טרנט, שהרוח שלו תהיה איתנו”, מאמן הפועל ירושלים עודד קטש על החיסרון של לוקט שיעדר נגד בנדירמה

דצמ 9, 2019 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל ירושלים תארח מחר את בנדירמה הטורקית למשחק הראשון במסגרת הסיבוב השני של שלב הבתים של ליגת האלופות של פיב”א בבית ב’.

ירושלים של המאמן עודד קטש מגיעה למשחק במומנטום חיובי ואחרי שהיא החזירה את ההרתעה בליגת האלופות עם ניצחון ביתי נגד אנטוורפן הבלגית, כאשר לאחר מכן היא ניצחה בליגה את הפועל גלבוע גליל תודות לתצוגת קליעה אדירה של ג’יימס פלדין שקלע 41 נקודות. ירושלים, שמצויה במאזן חיובי של 2:5 תנסה להמשיך במומנטום החיובי נגד בנדירמה, שמצויה במאזן שלילי של 4:3. ההערכות הן כי הקפטן בר טימור והגארד המצויין ג’ייקובן בראון, שייכללו בסגל למשחק, גם ישותפו בהדרגה כבר במשחק הקרוב אחרי שעברו פציעות, במיוחד כאשר טרנט לוקט, שטס לארה”ב, יעדר מסיבות אישיות, וסגל הקבוצה באופן טבעי יהיה קצר יותר מבחינת איכות בהיעדרו של שר ההגנה האדום.

Sports Rabbi

ג’יימס פלדין, שכאמור להט נגד גליל מבין את חשיבות המשחק, והוא דיבר באימון המסכם לפני המשחק על היריבה וכוכביה, הפצועים שחוזרים והמפתח לניצחון במשחק: ”הם ניצחו בצרפת את הקבוצה לה אנחנו הפסדנו, בסיבוב הראשון היה לנו משחק קשה נגדם. צפינו בוידיאו מהמשחק הקודם ואני זוכר שתמיר (בלאט)ואני שיחקנו רע נגדם אבל עדיין ניצחנו. זה מבחן גדול בשבילנו, אנחנו מקבלים בחזרה את ג’ייקובן ואת בר, נעשה את ההכי טוב שלנו. נצטרך לשחק בצורה חזקה נגדם כי הם משחקים בצורה קשוחה הגנתית ואנחנו צריכים להריץ מהלכי פיקנרול ולקלוע את הזריקות שלנו. שיחקנו נגד טיילר קלינוסקי עונה שעברה והוא קלעי מצויין, אנחנו תמיד צריכים לחשוש ממנו מכל המצבים וגם בפינקרול. עומאר פרואיט משחק טוב לאחרונה, אנחנו עם שחקן אחד פחות ונצטרך שכולם יעלו את הרמה שלהם”.

Sports Rabbi

לסיום, מאמן הקבוצה עודד קטש הדגיש בעיקר את משמעות ההיעדרות של לוקט, דיבר על אייזיאה קאזינס, החמיא ליריבה, שם את האצבע על המפתח לניצחון, הביע תקווה כי בראון וטימור ישחקו ושיבח את נמרוד לוי, שמאז שחזר מפציעה מציג יכולת משובחת: ”זה לא פשוט כי טרנט חשוב לנו מאוד, אין לנו באמת מחליף ספציפי לדברים שהוא עושה, נצטרך להיות בהרכבים אחרים, כל אחד יצטרך להיות קצת טרנט, שהרוח שלו תהיה איתנו. אייזיאה חשוב לנו והוא לא במבחנים פה, הוא גם לא מרגיש ככה וזה לא המצב. המשחק חשוב לנו, הם קבוצה מאוד חזקה שמשחקת כדורסל מצויין, נצטרך להיות מאוד מרוכזים בתוכנית המשחק שלנו. יש להם 2-3 שחקנים צעירים שיהיו ברמות הגבוהות ביותר, הם קבוצה מאוד צעירה ומוכשרת מאוד, זכיתי להיות עם קבוצות צעירות כמו גלבוע שעושות יותר ממה שמצפים מהם וזה יהיה לא פשוט נגדם. המפתח זה ירידה להגנה כי הם רצים כמו משוגעים, עשינו עבודה לא רעה נגד גלבוע השבוע. אני מאוד מקווה שנראה את בר ואת ג’ייקובן. אמרתי שנמרוד הוא החתמה מאוד משמעותית שעשינו בקיץ, אני מכיר אותו גם מהנבחרת, אתם מכירים אותו מהליגה, יש לו פוטנציאל גדול. ככל שהוא יהיה איתנו יותר הוא יהיה יותר טוב”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!