״כיף״: שחקני מכבי חגגו אליפות, כל התגובות בפנים

יונ 17, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב זכתה באליפות ה-55 בתולדותיה והרביעית ברציפות בזכות ניצחון 67:73 במשחק מספר 3 בסדרת גמר הפלייאוף מול הפועל גלבוע/גליל. רגע אחרי ההישג, אספנו את התגובות של חלק משחקני אלופת ישראל.

כריס ג’ונס: “זה מאוד מיוחד, זאת הייתה שנה קשוחה, ידענו שיש לנו חבורה מצוינת של אנשים אבל אני מרגיש שסיימנו בצורה טובה. אני נשאר נאמן לעצמי. התגעגענו לשחקנים שלא היו כאן. הרגשתי שהייתי טוב, המאמנים והחברים לקבוצה הציבו אותי בסיטואציות טובות. לסיים ככה הופך את זה לשנה נהדרת עבורי”.

Chris Jones – Photo Credit: Dov Halickman


אנטה ז’יז’יץ’: “זאת הייתה סדרה קשה, אני מאוד שמח בגלל שאני חלק מהקבוצה ואני פשוט מעריך את העובדה שאני כאן. אני חושב שמהיום הראשון השתפרנו עוד ועוד במשך כל העונה. כולנו הגענו לכאן כדי לזכות בכמה שיותר תארים ועשיני את זה. אני חושב שעשינו עבודה נהדרת. נפלתי קצת והגב שלי לא הרגיש טוב אבל אמרתי להם שאהיה שם ואעשה את הטוב ביותר שאני יכול”.

אנג’לו קלויארו: “בורכנו בכך שאנחנו יכולים לשחק כדורסל. זאת הייתה עונה קשה עם ההגבלות של הקורונה. זה היה מדהים להגיע הביתה ולנצח עבור האוהדים שלנו. זה עשה את זה למאוד כיף. אשתי ובתי היו כאן ופשוט נהנו. האוהדים מדהימים. אני מתכנן לחזור בעונה הבאה”.

עוז בלייזר: “המטרה שלי הייתה לזכות בתארים. אחרי המשחק הקודם אני שמח שהפעם אשתי והבן שלי היו כאן בגלל שהכל בשבילם. קרוב לסיום העונה לא הייתי טוב מספיק ביחס למה שרציתי. ידעתי שלא משנה מה המאמן סומך עליי. הובלתי את הליגה במדד הפלוס מינוס וניסיתי להתרגל לסוג חדש של תפקיד בקבוצה. הדבר הכי חשוב זה לזכות בתואר”.

John Dibartolomeo – Photo Credit: Dov Halickman


ג’ון דיברתולומיאו: “התחושה היא מדהימה, שיחקנו במשך כל העונה במטרה לסיים את העונה בצורה טובה ואני כל כך שמח שאחרי עונה כל כך ארוכה חיברנו את החלקים וזכינו באליפות. בעונה הנוכחית היו לנו כל כך הרבה אתגרים, מגיע למאמן ולצוות הרבה קרדיט, חיברנו את הכל ביחד ועשינו את זה. אני מרגיש טוב, יש לי דרך ארוכה לעשות כדי לחזור לאיפה שהייתי. אני לא יודע איך הקבוצה תיראה בעונה הבאה אבל אנחנו מנסים להשאיר כמה שיותר שחקנים שאנחנו יכולים. יש לנו כאן הרבה בחורים שיודעים מהי המטרה. לזכות בכל התארים בישראל זו גם מטרה. אני חושב שאנחנו צריכים להיות גאים במה שהשגנו העונה”.

עומרי כספי: “השגנו את המטרות שלנו כאן בישראל ואנחנו מסתכלים קדימה. אני מרגיש טוב מבחינה פיזית. האספקט המנטלי הוא כבד. אין לי מושג לגבי העונה הבאה. אני צריך זמן כדי לנוח ואז לקבל החלטות. הבחורים בקבוצה הם טובים. למרות כל הבעיות עדיין עברנו את זה”.

Scottie Wilbekin – Photo Credit: Dov Halickman


סקוטי ווילבקין: “זה היה כיף. המשחק הראשון והמשחק השלישי בסדרה היו יותר מהנים. אני גאה בצורה שבה סיימנו את העבודה. אני שמח שאנחנו יכולים ללכת הביתה כדי לנוח ואז להתכונן לעונה החדשה. לא שיחקתי שני משחקים שהתקיימו לילה אחרי לילה כבר תקופה ארוכה. זה יפה שגם אני וגם אח שלי (מיטשל ווילבקין) אלופים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!