״יש להם שחקנים מוכשרים וחלקם נמצאים בכושר מצוין”, לקראת המשחק נגד מכבי תל אביב ביורוליג, פורוורד פנרבחצ’ה, אדגראס אולאנובס, מדבר בראיון מיוחד

אוק 28, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב תארח את פנרבחצ’ה למשחק במסגרת המחזור השישי ביורוליג. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם הפורוורד הליטאי החדש של הקבוצה הטורקית, אדגראס אולאנובס.

Euroleague.net

איך זה הרגיש לעזוב את גבולות ליטא בפעם הראשונה ולשחק עם פנרבחצ’ה, ולמה ביצעת את המעבר?
“התחושה טובה עם החברים החדשים שלי לקבוצה, הצוות והמועדון כולו כמו גם העיר ודרך החיים באיסטנבול. הכל נהדר. ידעתי שיום אחד בבוא העת אצטרך לנסות משהו חדש ולחוות חוויות חדשות. אני שמח להיות חלק מזה. ההחלטה לעבור לא הייתה קשה כאשר דיברתי עם המאמן הראשי, המשפחה והחברים. כולם הסכימו שזאת הייתה החלטה טובה. אני שמח”.

Euroleague.net

איך היה המעבר עד עכשיו ומהי הפילוסופיה של המאמן קוקושקוב?
“ביורוליג אין משחקים קלים ואתה צריך לשכוח מהניצחונות ומההפסדים שלך. אתה לא יכול להסתכל אחורה על יום האתמול אלא רק קדימה אל יום המחר. כל שנה זה אותו דבר. קוקושקוב הוא בן אדם מאוד טוב וכמאמן היו לו כמה ניסיונות מעולים גם באן.בי.איי וגם בכדורסל הנבחרות. כולנו ביחד ואנחנו לומדים וגדלים מהטעויות שלנו. אני נהנה מהזמן שלי איתו עד עכשיו”.

Euroleague.net

מה הדברים שאתה מביא לשולחן שיוכלו לסייע לך ולקבוצה להצליח עם האתגר החדש הזה?
“אני מביא את הדברים שאני עושה הכי טוב שהם להביא אנרגיה ולהיות חבר טוב לקבוצה. יש לנו כמה שחקנים מצוינים ומוכשרים בסגל שלנו וחלקם זכו ביורוליג. אני כאן כדי לעזור ולעשות את הטוב ביותר שלי. העונה נפתחה הרגע ואנחנו נמצאים רק בהתחלה”.

Euroleague.net

עבדת עם שארונאס יאסיקביצ’יוס בז’לגיריס, איך הייתה החוויה?
“זאת הייתה חוויה נהדרת לעבוד עם מישהו שמבין כדורסל כל כך טוב ואתה לא יכול למצוא דוגמא נוספת של אדם שמתקרב לזה. הוא התמקד בפרטים הקטנים ובאמת סייע לקריירה שלי. יש הרבה דברים שבהם אני משתמש מהזמן שלי איתו בשנים שהיינו ביחד כאשר אימצתי מספר הרגלים טובים. אני מנסה ללמוד כמה שאני יכול מהמאמן שלי”.

מאיזה שחקן אימצת את סגנון המשחק שלך או על מי הסתכלת בתור מודל לחיקוי ומדוע?
“אין לי דמות נערצת, ייתכן שקובי בראיינט שהלך לעולמו אבל יש לי הרבה דוגמאות טובות ביורוליג שמהם לקחתי דברים. לא כל שחקן מושלם אז אתה מנסה לקחת כל הזמן עוד קצת ולעשות את הטוב ביותר בעצמי”.

Euroleague.net

מה דעתך על כך שמתקיימים חלונות של הנבחרות העונה במיוחד בזמן שהקורונה נמצאת בחזית?
“זה לא משנה מה אני חושב מכיוון שהם החליטו לעשות את מה שהם רוצים לעשות. החוקים דומים עבור כולם והדבר הכי חשוב זה הבריאות של כולם. אם אנחנו משחקים אז אני מקווה שהנבחרת הלאומית תנצח”.

מהם המפתחות כדי לנצח את מכבי תל אביב בישראל?
“יש להם שחקנים מוכשרים וחלקם נמצאים בכושר מצוין בשלב הזה כולל סקוטי ווילבקין וטיילר דורסי. בנוסף, אנטה ז’ז’יץ’, אות’לו האנטר ואנג’לו קלויארו משחקים ממש טוב ואנחנו נצטרך להתאים את עצמינו אליהם ונהיה חייבים ללמוד מהטעויות שלנו ולהיות יותר טובים. הפסדנו 3 משחקים ברציפות וזאת לא תחושה טובה ואנחנו צריכים לעשות את מה שאפשר במטרה לקחת את הניצחון”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!