״יש הרגשה של עונה חדשה”, הפועל חולון המתחדשת ערכה מסיבת עיתונאים בנוגע לחזרת הליגה לפעילות

יונ 3, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל חולון ערכה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים באמצעות אפליקציית “זום”, בו השתתפו בכירי הקבוצה ודיברו על חזרת הליגה. הקבוצה תערוך שני משחקי הכנה, מול מכבי אשדוד והפועל תל אביב, כשבמשחק החזרה לליגה היא תפגוש את הפועל באר שבע.

יו”ר הקבוצה איתן לנציאנו דיבר על החזרה של הליגה ועל כך שהמאמן הראשי היווני, סטפאנוס דדאס, לא יחזור לארץ ובמקומו יעמוד על הקווים עוזר המאמן עמית שרף:
“למרות ההתנגדות שלנו לחידוש הליגה, יש התרגשות מחודשת. אני מקווה שנעמוד ביעדים שלנו ונסיים במקום הרביעי בדרך לפיינל פור. כל מה שקורה עם המאמן שלנו זה בתיאום מלא איתנו, הסיבות שלו מוצדקות. זה לא אומר שאם משהו ישתנה הוא לא יבוא”.

לנציאנו דיבר על הנזקים הכלכליים שנגרמו עקב משבר הקורונה והציג את הסיבות המרכזיות לכך שהיה מהמתנגדים הבולטים לחזרה של הליגה:
“הפועל חולון בנויה על משחקים ביתיים, במיוחד במשחקי פלייאוף שמכניסים לנו לא מעט כסף. העניין הכלכלי הוא מאוד-מאוד חשוב. 58 זרים היו, 21 חזרו, כל המובילים בליגה לא חזרו, הספורטיביות נעלמת, אם שחקן חולה בקורונה הליגה כנראה תיסגר, השילוב של כל הדברים האלה גרמו לי לחשוב שצריך לסגור את הליגה”.

שרף, שעורך בכורה כמאמן ראשי סיפר על ההתרגשות:
“כבוד גדול ומתרגש מאוד להיות פה. היום היינו בסגל מלא. יש לנו בסיס מאוד חזק של ישראלים ותיקים וטובים. קודם כל זה מרגש מאוד אני לא אשקר, זה אתגר גדול בשבילי. עד עכשיו אני נהנה”.

קפטן הקבוצה שלומי הרוש דיבר על כך שחולון החליפה את כל השחקנים הזרים והצביע על החשש מפציעות:
“התחלנו את האימונים לפני יומיים ויש הרגשה של עונה חדשה. אמנם אנחנו הישראלים נשארנו אבל ארבעת הזרים הם חדשים ואנחנו צריכים להכניס אותם לעניינים מהר. יש מן ליגת קיץ, חשוב לשמור על הבריאות ועל ההישגיות ולמצוא את השילוב הכי טוב בין שניהם. ברור שיש חשש מפציעות באופן טבעי במיוחד בפתיחת עונה. יש לנו שבועיים וחצי להיכנס לכושר טוב ולכושר קבוצתי טוב, יש חשש מפציעות. נצטרך לשמור על עצמנו”.

מנכ”ל הקבוצה רועי דבורה דיבר על כך שהקבוצה לא תוכל לארח בשלב מסוים את משחקיה באולם הטוטו בחולון עקב פסטיבל הלגו:
“השימוש שלנו בהיכל במהלך חודש יוני ייעשה ללא תשלום וזה דבר ראוי לציון. פנינו למכבי תל אביב ולהפועל ירושלים לשנות את לוח הזמנים ולארח 3 משחקים ברציפות, כשלאחר מכן נשחק את משחקי החוץ שלנו. בנוגע לרבע הגמר קצת מוקדם לדעת איפה נשחק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!