״ירושלים קבוצה מאוד מוכשרת״, גארד לימוז’, פיליפ סקראב, מדבר בראיון מיוחד לקראת המפגש עם הפועל ירושלים בליגת האלופות, ונזכר בשיתוף הפעולה עם גל מקל: ״הוא שחקן מעולה״

נוב 10, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל ירושלים תארח את לימוז’ הצרפתית למשחק במסגרת המחזור השני בשלב הבתים בליגת האלופות של פיב”א. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם גארד לימוז’, פיליפ סקראב, שסיפר בין השאר על המשחק נגד ירושלים ושיתוף הפעולה שלו בעבר עם גל מקל (הראיון המלא מופיע באתר באנגלית).

על ההצטרפות שלו העונה ללימוז’:
“הכל טוב עד עכשיו חוץ מהסיטואציה עם וירוס הקורונה. יש לנו קבוצה ממש טובה והצטרפתי כאחד משני שחקנים חדשים בלבד שהגיעו. יש תרבות טובה והמועדון עזר לי להסתגל למקום”.

המטרות של הקבוצה העונה:

“אנחנו לוקחים את זה משחק אחר משחק אבל המטרה היא להיות תחרותיים ולהגיע עד הסוף בכל המפעלים. יש לנו חבורה נהדרת של אנשים ואנחנו רוצים להעפיל לפלייאוף, שם תהיה לנו הזדמנות להילחם על התואר בשני המפעלים”.

התחושות שלו עד עכשיו בלימוז’:
“קיבלתי הרבה ביטחון מהמאמן. ידעתי שהתפקיד שלי היה ללכת ישר ולשחק כמו שאני יודע. החברים שלי לקבוצה סומכים עליי כשאני מחזיק את הכדור”.

שיתוף הפעולה שלו עם גל מקל בזניט בעונת 2018/19:
“גל ואני הסתדרנו ממש טוב. אנחנו עדיין נמצאים בקשר והוא שחקן מעולה שמשחק ברמה גבוהה מאוד. הוא שיחק טוב כרכז והתעלינו על הציפיות כאשר הגענו לחצי הגמר בליגת ה-וי.טי.בי, דבר שסגר שנה נהדרת עבור המועדון”.

המפתחות לניצחון במשחק נגד ירושלים:
“הם קבוצה מאוד מוכשרת ויש להם הרבה בחורים שיכולים לקלוע. הם יכולים לבצע חילופים עם הכדור אחרי חסימות ויש להם בחורים שיכולים להגן בצבע ומחוץ לקשת. אנחנו חייבים לשמור בצורה טובה כי אחרת הם יעשו לנו בעיות. בצד שלנו, אם נחלוק את הכדור, נשמור וניקח ריבאונדים אז יהיה בסדר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!