״זו מכבי, כשמגיעים לרגעי האמת נותנים את הנשמה ומנצחים”, יו”ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי דיבר על הזכייה של הקבוצה באליפות ועל עתיד הספורט והכדורסל לצד הקורונה

יול 29, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב חגגה זכייה באליפות ה54 בתולדותיה בישראל. השועל הוותיק של המועדון המפואר במדינה, יושב ראש הקבוצה שמעון מזרחי, התפנה לדבר עם כלי התקשורת על התואר המיוחד והעתיד.

מזרחי סיפר על התחושות:
”זה אליפות מאוד מיוחדת בעונה כזו של קורונה, אנחנו חרף כל הדיבורים התחלנו להביא את כל השחקנים מחו”ל, אבל בעקבות החזרה המוקדמת אחרי תקופה ארוכה שלא שיחקו, סבלנו מפציעות קשות, מי שראה ראה שחמישה שחקנים של חמישייה ראשונה לא שיחקו. אבל זו מכבי, כשמגיעים לרגעי האמת נותנים את הנשמה ומנצחים, ולקחנו אליפות לא קלה”.

עתיד הקבוצה:
”אני יכול לומר שתנו לנו יום-יומיים ליהנות לגבי האליפות, דבר נוסף הוא שאנחנו בסוף יולי-תחילת אוגוסט, עד אוקטובר יש לנו חודשיים מלאים, אין לנו הרבה זמן להחזיר את השחקנים, נקווה שיימצא חיסון וגם היורוליג אמור להיפתח בתחילת אוקטובר, נקווה שעד אז יימצא פיתרון ותותרנה טיסות ויוסרו הבידודים. נראה מה יקרה עכשיו עם קבוצות הכדורגל שמשחקות באירופה וזה ייתן לנו אינדיקציות מסוימות”.

מזרחי סיכם את העונה המסובכת שעברה הקבוצה והחשיב את העלייה לפלייאוף ביורוליג כתואר, למרות שהמפעל בוטל בסופו של דבר:
”היינו בתואר שעלינו לרבע הגמר ביורוליג, יכולנו להגיע אולי לפיינל פור, אז את זה אי אפשר לשכוח. זה מצטרף לתואר האליפות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!