״זה מאוד מרגש שאני חוזר לשחק עם ספנסר”, אמיר בל, שחקנה החדש של הפועל באר שבע, מדבר על חברו החדש-ישן לקבוצה והאתגרים שעומדים בפני קבוצתו

יונ 4, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman


אחד מהשחקנים החדשים שהצטרפו להפועל באר שבע לקראת חזרת ליגת העל בכדורסל הוא אמיר בל. ה”ספורטס רבי” דיבר עם בל בפודקאסט (ההקלטה השלמה מצורפת) על החתימה שלו בבאר שבע ועל כך שהוא חוזר לשתף פעולה עם ספנסר וייס.

בל דיבר על החתימה בבאר שבע:
“אני מאוד מתרגש להיות בישראל ולקבל את ההזדמנות לשחק כדורסל. הכל קרה מאוד מהר. נשארתי בבית שלי בניו ג’רזי בבידוד כמו כולם, הסוכן שלי דיבר איתי ואמר לי שיש הזדמנות כי הליגה הישראלית חוזרת, ובאר שבע רצו לצרף אותי”.

בל דיבר על כך שיחזור לשתף פעולה עם קפטן הקבוצה ספנסר וייס, איתו שיחק במכללת פרינסטון:
“זה מאוד מרגש שאני חוזר לשחק עם ספנסר, התקשרתי אליו מיד לאחר שחתמתי ואמרתי שזה נראה שאנחנו הולכים להיות שוב ביחד. זאת הזדמנות מצוינת, אנחנו מכירים את המשחק של השני די טוב ואני מקווה שהכימיה בינינו תתורגם למגרש”.

בל דיבר גם על כך שהקבוצה צריכה ליצור כימיה באימונים:
“הכל טוב עד עכשיו. אנחנו כמובן עדיין חלודים כי לא שיחקנו כדורסל הרבה זמן. אנחנו מנסים להרגיש את האחרים ולראות את החוזקות של כולם ומה אנחנו אוהבים לעשות על הפרקט, ולבנות כימיה בקבוצה. זה בהחלט מאתגר, נצטרך להיות סבלניים כלפי כולם ולנצל עד תום את הזמן שבו נשהה ביחד באולם. זה יהיה תהליך אבל נצטרך להיבנות ביחד בכל יום עד שהכל יתחבר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!