״זה בולש*$”, יונאס ירבקו תוקף בראיון מיוחד את התנהלות היורוליג העונה בנוגע לקורונה רגע לפני המשחק של קבוצתו חימקי מוסקבה נגד מכבי תל אביב

אוק 22, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

חימקי מוסקבה תארח ברוסיה את מכבי תל אביב למשחק במסגרת המחזור החמישי ביורוליג. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם פורוורד הקבוצה יונאס ירבקו, שדיבר על מקרי הקורונה בקבוצתו, תקף את היורוליג והתייחס למשחק מול אלופת ישראל.

על פתיחת העונה של קבוצתו:
“הרגשתי נהדר כשהעונה החלה והייתה לי תחושה שיש לנו קבוצה מצוינת. אבל אז הגיעו פציעות והקורונה תקפה אותנו והכל השתנה לגמרי. לא היה לנו סגל מלא עד עכשיו ואנחנו מתחילים להגיע לשם”.

על כך שהיורוליג גרמה לחימקי לשחק בסגל חסר, מה שגרם לקבוצה להגיע למאזן של 4 הפסדים ללא אף ניצחון:
“זה בולש*$. לפני שטסנו למדריד היורוליג לא אפשרו לנו לדחות את המשחק למועד אחר והמועדון רצה להילחם בשביל הניצחון במקום לוותר. יצאנו לשם עם 5 בחורים ו-3 נערים ונתנו פייט טוב. היורוליג אמרו שזה או שאתה משחק או שאתה מפסיד. אבל הם נתנו הזדמנות לקבוצות אחרות. זה בולש*$”.

Dov Halickman Photography

ירבקו המשיך בנושא ההתנהלות של היורוליג:
“הגנ’רל מנג’ר שלנו היה שם והוא ניסה לדחות את המשחקים אבל הם לא הרשו לנו וקיבלנו את ההחלטה להילחם בשביל הניצחון. אחרי זה הם הולכים ואומרים שזה אפשרי לדחות משחקים של קבוצות אחרות?”.

האחריות שהוא לוקח בקבוצה מבחינה אישית בתור שחקן משמעותי:
“אני מרגיש מעולה והתייצבתי לעונה הזאת בכושר טוב. היה לנו קדם עונה ארוך מאוד והגוף שלי מרגיש טוב ואני מרגיש בנוח. אני רק מנסה לעזור לקבוצה”.

Dov Halickman Photography

על חברו לקבוצה אלכסיי שבד:
“אלכסיי מביא הכל לשולחן. כשקבוצות מציבות עליו שמירה כפולה ושמות יותר דגש עליו הוא ימצא את הבחורים האחרים שיהיו פנויים לזרוק. הוא מערבב את ההגנה בזה שהוא הולך עד הטבעת. הוא השחקן הכי טוב באירופה כשהוא משחק נכון”.

האתגר הגדול מול מכבי ת”א, במטרה להשיג ניצחון ראשון העונה ביורוליג:
“מכבי הוסיפה חלקים מסוימים בעונה שעברה וכעת הם אפילו התחזקו. סקוטי ווילבקין הוא הראש של ראש הנחש ואנחנו חייבים לעצור אותו. יש להם הרבה איומים והם מאומנים היטב. כדי שנוכל לנצח אנחנו נהיה חייבים לשחק בדרך הנכונה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!