״השחקנים מאוד רעבים ורוצים לחזור לשחק”, עירוני נהריה, ששמרה על רוב הסגל שלה, מתרגשת מהחזרה לפרקט

יונ 7, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

עירוני נהריה ערכה היום (ראשון) מסיבת עיתונאים בנוגע לחידוש העונה בליגת העל בכדורסל. אחרי שמשחק האימון מול מכבי תל אביב בוטל, בקבוצה מנסים לארגן משחק הכנה אחר לפני הדבר האמיתי.

יושב ראש הקבוצה ניסים אלפסי דיבר על ההכנות לקראת חידוש הליגה:
“אני מאמין שעד ה20 לחודש הקבוצה תהיה מוכנה להמשך הליגה. כולי תקווה שיהיו הגבלות שבמסגרתם הישראלים יוכלו להיכנס למשחקים. כולנו בציפייה להמשך הליגה ומאחלים הצלחה לכולם”.

אלפסי דיבר על הקולות שהתנגדו לחידוש הליגה:
“מהרגע שהתקבלה החלטה לחזור ולשחק על ידי רוב הנציגים בדירקטוריון, ההחלטה מחייבת את כולנו, גם את מי שנמנעו והתנגדו. יש גורמים אינטרסנטים שפועלים אחרת. אני מאמין שבסופו של דבר שגם הקולות הבודדים האלה יושתקו, ויבינו שהליגה הזאת תימשך איתם או בלעדיהם. לגבי העונה הבאה יש הרבה סימני שאלה, הרבה תלוי במשרד האוצר שצריך לפצות את הקבוצות על ההפסדים שלהם”.

מאמן הקבוצה דני פרנקו סיפר על החזרה ועל כך שג’רל מקניל לא יחזור לקבוצה:
“האווירה טובה, השחקנים מאוד רעבים ורוצים לחזור לשחק, גם הישראלים וגם הזרים. אני שמח שחוץ מג’רל, שפצוע ויתחתן בקיץ הקרוב, הצלחנו להחזיר את כל הקבוצה. התברכתי לעבוד עם שחקנים כאלה ובני אדם כאלה. אנחנו שמחים לחזור ולסיים את העונה בצורה ספורטיבית על המגרש, אנחנו שווים יותר מאשר המקום שבו אנחנו נמצאים. יש תחושה שתהיה אווירה נהדרת ותהיה חגיגה בתחילת העונה”.

פרנקו דיבר על כך שהשחקנים צריכים לחזור לכושר:
“כושר אפשר לראות יותר על המגרש מבחינה קבוצתית, איבן (אלמיידה) מתאמן בעיקר לבד ויש לו עוד 3 ימים להשלים את הבידוד. אנחנו נצטרך להיות חכמים ולווסת את האימונים בצורה שלא יהיו פציעות”.

פרנקו דיבר על ביטול משחק האימון ועל הניסיון למצוא משחק אחר כדי שהשחקן החדש איבן אלמיידה יוכל להיכנס לעניינים:
“התנאים בסופו של דבר לא התאימו ל2 הקבוצות אז החלטנו לרדת מזה, אני מאוד מקווה שנמצא משחק. היו לנו אפשרויות לשחק השבוע אבל הרגשתי שזה יכול לסכן את השחקנים. אנחנו רוצים שיהיה משחק אחד שנוכל לשלב בו את איבן, אם לא נמצא משחק עדיין נהיה מוכנים לליגה”.

פרנקו דיבר על האיכויות של אלמיידה שיחליף את מקניל:
“האמת היא שהחתמנו את איבן בשלב די מאוחר. ניסיתי לפנות למחוזות מאוד רחוקים כי ידעתי שאנחנו צריכים שחקן מוכשר מאוד שיכול לעשות הכל על המגרש. כשג’רל היה מדבר כולם היו מקשיבים לו והוא היה המנהיג שלנו בהגנה. כמאמן זה נדיר שיש שחקן כל כך טוב ב2 צידי המגרש. ניסיתי להביא את השחקן הכי מוכשר שאנחנו יכולים, אלמיידה מוסיף לנו גודל, אני מקווה שכמה שיותר מהר הוא ייכנס לעניינים. אני די שמח על ההזדמנות לעבוד איתו, אני חושב שהוא שחקן שאנחנו יכולים להציב בהמון עמדות. ההשתלבות שלו תהיה מאוד מעניינית, להשתלבות שלו תהיה חלק משמעותי מאוד בקביעה לאיזה כיוון העונה הזאת הולכת”.

קפטן הקבוצה טוני גפני דיבר על החזרה לפרקט:
“אלה זמנים קשים לכולם אבל בסופו של דבר כולנו אנשי כדורסל. כולם חיכו שהמשחק יחזור ושיהיה משהו עם סוג של נורמליות. כששמעתי שיש סיכוי שהליגה תחזור התרגשתי שנחזור לשחק כדורסל. הכל יכול לקרות בעונה הקצרה שתהיה, למזלנו כולנו כאן חוץ מג’רל שנתגעגע אליו, הבאנו שחקן שישדרג אותנו. אנחנו מתרגשים מהפוטנציאל בחודשיים הקרובים”.

גפני דיבר על כך שנשאר בישראל בחודשים האחרונים:
“למזלי ניסים ודני טיפלו בי וקיבלתי בית יפה כאן. דברים יכולים להיות הרבה יותר גרועים, אנחנו רואים את זה לאחרונה בחדשות. מה שחשוב זה שאני והמשפחה שלי בריאים, השמש זורחת, הכל טוב אצלי”.

גפני דיבר על המטרות של הקבוצה:
“אפשר להגיע לפיינל פור, זאת הסיבה היחידה שאני פה, אכפת לי רק מדבר אחד שזה לנצח. כל משחק יהיה כמו משחק גביע בשלב הזה של העונה וחובה לנצח. יש לנו הזדמנות גדולה לפנינו, נשחק כל משחק כדי לנצח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!