״הוא שתה את המשקה הדוחה וקיבל 200 יורו מכמה חבר’ה”, ”כל אחד הפסיד 20 יורו במשהו כמו 5 שניות”. שעת סיפור: רגע לפני שנלך לישון ונתעורר באמצע הלילה כדי לצפות בדני אבדיה מגשים חלום בדראפט ה-NBA, תומר לוינסון ואופק מלכה משתפים סיפור משעשע מהתקופה שבה שיחקו עם היהלום הישראלי

נוב 17, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

בתוך כל ההמולה שנמצאת מסביב לדראפט הגדול שבו צפוי להיבחר דני אבדיה באחד המקומות הראשונים בלוטרי, אנחנו נוטים לשכוח יותר מדי פעמים שמאחורי כל המוק דראפטים, התארים, האחוזים לשלוש והניתוחים המקצועיים הרבים שנכתבו סביב כל שחקן ושחקן עומדים גם בני אדם עם רגשות וסיפורים רבים שמאפיינים את האישיות שלהם מחוץ לפרקט.

אז רגע לפני שאבדיה מגשים חלום ומבטיח חוזה יוקרתי בליגה הטובה בעולם, שמנו בצד את הצד המקצועי וחיפשנו ומצאנו סיפור מיוחד שמראה גם צדדים משעשעים באישיות של הכוכב הישראלי האהוב.

”חלק מהדברים אשאיר לנו”, פותח תומר לוינסון, פורוורד מכבי רעננה, שזכה עם אבדיה באליפות אירופה לנבחרות עתודה (עד גיל 20) שנערכה בישראל בקיץ 2019, כשפנינו אליו במטרה לקבל סיפור מיוחד על חברו.

לוינסון ממשיך ומספר: ”אבל קרה פעם אחת בארוחה שאחרי המשחק שהצעתי לדני לשתות משקה בהרכבה עצמית עם דברים שלא יביישו משימה במירוץ למיליון, הוא שתה את המשקה הדוחה הזה וקיבל 200 יורו מכמה חבר’ה”.

הגארד אופק מלכה, שהיה שותף עם אבדיה לאותה זכייה מרגשת וכיום משחק עם לוינסון ברעננה, נזכר בסיפור: ”אני זוכר בנבחרת הנוער את כל הנבחרת מפסידה לו בהתערבות על שייק שתייה שהכנו לו אחרי ארוחת ערב, כל אחד הפסיד 20 יורו במשהו כמו 5 שניות”.

כשהיהלום הישראלי יככב ב-NBA, הסיפור של לוינסון ומלכה על אבדיה יהיה גם אחד ששווה לספר לנכדים, על אגדה ישראלית שהייתה באמת.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!