״ההפסד לטיילר דורסי בטורניר המכללות? אני לא חושב שהוא זוכר, אבל זה יהיה במחשבה שלי כשנפגוש את מכבי תל אביב”, אייזיה מיילס, הפורוורד החדש של הפועל חולון, מדבר בראיון מיוחד

אוק 12, 2020 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman


הפועל חולון תפגוש את עירוני נס ציונה במסגרת הליגה הבלקנית. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם הפורוורד החדש של חולון, אייזיה מיילס (הפודקאסט המלא מצורף להאזנה, ובו מדבר גם לוקאס פלדהאוס לקראת המשחק בין מכבי תל אביב לבאיירן מינכן).

על ההחלטה שלו לחתום בישראל סיפר מיילס:
“כפי שאתה יודע, הקורונה השפיעה על הרבה עבודות באירופה. הייתה לי שנה לא כל כך טובה בליגת הפיתוח בעונה האחרונה אז בכנות זאת הייתה אחת ההצעות היחידות שקיבלתי. זאת השנה הרביעית או החמישית שלי מעבר לים ובתקופה הזאת תמיד אמרו לי שאני חייב לשחק בישראל. בגלל שהקבוצה משחקת בליגת האלופות אז בכלל לא הייתה לי התלבטות. דיברתי עם המאמן בטלפון כשחתמתי והוא אמר שהציפייה היא שהקבוצה שלו תרוץ את הפרקט ותקלע הרבה שלשות. אני זורק שלשות אז לא הייתה לי שום התלבטות”.

על כך שהקבוצה צירפה אותו:
“זו תמיד ברכה כשמישהו מסתכל על הכישרון שלך ורואה את זה בצורה שזה מה שהקבוצה צריכה כדי לזכות באליפות. זה תמיד טוב להרגיש הכרחי בצורה שהקבוצה צריכה את השחקן הספציפי הזה כדי לנצח הרבה משחקים. זה נותן ביטחון בכללי להרגיש שאתה הכרחי כדי שהקבוצה תנצח”.

העבודה עם המאמן סטפאנוס דדאס:
“אני אוהב את זה. המאמן נותן לנו הרבה חופש, הוא פתוח לכל דעה שיש לנו והוא לא נועל בעמדותיו, הוא מאמין שכשאנחנו על הפרקט ויש משהו שאנחנו רוצים לדבר איתו עליו אז הוא יקשיב לזה ויעשה את השינויים הנדרשים. הוא יודע לשים אותנו במקומות הנכונים במטרה לקלוע ולנצח, מבחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית. זאת קבוצה טובה ושוויונית, יש לנו את טיירוס (מגי), סי ג’יי (האריס), כריס (ג’ונסון), (ריצ’ארד) האוול, אלה בחורים שמביאים יכולות ייחודיות לקבוצה כדי שהיא תהיה טובה. אין שחקן אחד שאנחנו מסתמכים עליו יותר מדי בקבוצה, יש תרומה די שווה מצד כולם ואני חושב שזה מה שהופך את הקבוצה שלנו לטובה. כולנו מכירים את התפקיד שלנו ואין לנו אגו, אין מישהו שרוצה לזרוק כל הזמן או להחזיק תמיד את הכדור בידיים שלו. אנחנו עושים את מה שצריך כדי לנצח, וכשחקן אתה רוצה להיות חלק מקבוצות כאלה”.

על כך שהפסיד בעבר לשחקן מכבי תל אביב טיילר דורסי בטורניר המכללות עם מכללת סיינט ג’וזף:
“הפסדנו לאורגון כאשר היה לה את טיילר דורסי בקבוצה. אני לא חושב שהוא זוכר, אבל זה יהיה במחשבה שלי כשנפגוש את מכבי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!