״האוהדים של חולון אהבו את וויל ואפילו יצרו איתי קשר לגביו, זה היה אחד המקומות האהובים עליו", כריס קלייבורן, שחקן צמוקי מינסק ואחיו של כוכב צסק"א מוסקבה, מדבר בראיון מיוחד לקראת המפגש של קבוצתו עם הפועל חולון

נוב 16, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל חולון תארח את צמוקי מינסק למשחק במסגרת המחזור השלישי בשלב הבתים של ליגת האלופות. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם כוכב הקבוצה מבלארוס כריס קלייבורן, שדיבר על ההתמודדות הצפויה, אחיו וויל ועוד נושאים מרתקים.

על פתיחת העונה של קבוצתו:
"הייתה לנו פתיחה מעט קשה עד עכשיו ואנחנו רק מנסים להסתגל לכל הסיטואציה ולמאמן. אנחנו מנסים להרגיש אחד את השני טוב יותר ולהשיג ניצחון".

Champions League

הבעיות של קבוצתו עד כה:
"להגנה שלנו היו בעיות בחלקים מסוימים של המשחק ואנחנו לא מצליחים לבצע עצירות, שזה למעשה חלק גדול מהעונה שלנו עד כה".

ההסתגלות שלו לליגת הוי.טי.בי החזקה:
"הסתגלתי לקשיחות אבל בסופו של יום צורת המחשבה שלי היא שזה בסך הכל כדורסל. השחקנים קושרים את השרוכים כמוני ומשחקים כמוני והם שחקנים רגילים כמוני. זאת ליגה חזקה אבל אתה חייב להאמין בעצמך כדי לספק תוצרת בכל רמה".

Champions League

על אחיו וויל, כוכב צסק"א מוסקבה:
"אנחנו מתאמנים ביחד בקיץ, הוא מראה לי את הדרך ונותן לי עצות. אני באמת מתרגש לקראת המשחק הזה מפני שזאת תהיה הפעם הראשונה שבה נשחק אחד נגד השני ברמה מקצוענית בתור אחים ואנחנו נהיה מסוגלים לדבר על זה במשך המון זמן".

השחקנים שהעריץ:
"הייתי אוהד של לברון ג'יימס אבל השחקן האהוב עליי כשגדלתי היה כרמלו אנתוני. הייתי במשחק של הלייקרס מול הפיסטונס לפני 10 שנים וזה תמיד חלום עבורי לשחק באן.בי.איי, זה החלום של כל ילד. כשהזמן יהיה מתאים אקבל את הטלפון אבל עד אז אני אמשיך לשחק כדורסל כאן באירופה".

Champions League

המטרות שלו בקריירה:
"אני רוצה לנצח ברמה הכי גבוהה ולהיות מסוגל לתרום לכך, להתחרות ולהראות את הכישרון שלי".

עונת 2015/16 שבה וויל שיחק במדי חולון:
"וויל אמר שזאת הייתה אחת העונות הכי טובות שלו והייתה לו שנה מצוינת, האוהדים אהבו אותו. האוהדים אפילו היו בקשר איתי. זה היה אחד המקומות האהובים עליו".

Champions League

המפתחות לניצחון במשחק:
"אנחנו צריכים למצוא דרך לבצע עצירות כשאנחנו לא יכולים לקלוע; זה הזמן שבו הקבוצות יוצרות יתרון עלינו. אנחנו חייבים להישאר ממושמעים, אנחנו צריכים לבעוט בהגנה ולבצע עצירות כשהן חייבות להיחשב ולהכתיב את הקצב של ההתקפה".

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!