״אני רוצה להחזיר את הרצליה למסלול הניצחונות”, פרנק גיינס, הגארד החדש של בני הרצליה, מדבר בראיון מיוחד על ההתרגשות להגיע לשחק בישראל

אוג 12, 2020 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman


אחד השחקנים הבולטים שחתמו בישראל בשבועות האחרונים הוא פרנק גיינס, שישחק בבני הרצליה, העולה החדשה לליגת העל. הגארד המנוסה ערך ראיון מיוחד עם ה”ספורטס רבי” (הפודקאסט המלא מצורף להאזנה), בו דיבר על ההתרגשות שלו להגיע לישראל. בפודקאסט מדבר גם העיתונאי ג’סטין כהן שסיקר את השחקן במכללת פורט ויין, והוא דיבר על היכולות של השחקן ולמה האוהדים בישראל יכולים לצפות.

על החודשים האחרונים:
“זה היה טוב, רק לחזור לכושר ולהתכונן לעונה הקרובה”.

איך חתם בהרצליה והמשמעות של מאמן הקבוצה שרון דרוקר:
“דיברתי איתו והוא אמר הרבה דברים טובים. הווירוס הפך הרבה דברים לקשים, אז זאת נראתה לי כמו ההזדמנות הטובה ביותר באותו הזמן וניסיתי לנצל את זה”.

על כך ששיחק בישראל ביורוקאפ בעונה האחרונה עם וירטוס בולוניה האיטלקית נגד מכבי ראשון לציון כשהמצב הביטחוני היה פחות טוב בארץ:
“אני זוכר. זה היה די מלחיץ, אבל אני מקווה שעכשיו יהיה קצת שקט יותר. זה לא הפחיד אותי בכלל, אני יודע שהרבה דברים מתרחשים ובעיקר מעבר לים, אבל אני מנסה להתרכז בעבודה שלי ולהתפלל בשביל הטוב ביותר”.

המטרות שלו עם הרצליה:
“אני רק רוצה להחזיר את הרצליה למסלול הניצחונות, אני מגיע לשם לפחות כדי לסיים באחד מארבעת המקומות הראשונים בעונה הסדירה ובפלייאוף, ופשוט להביא את יכולת הקליעה שלי ולשחק חזק בשני צידי המגרש ולהפוך את החברים שלי לקבוצה ליותר טובים”.

מסר לכבוד האוהדים בישראל:
“אני מתרגש להגיע לשם ואני מוכן להגיע ולנצח משחקים”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!