״אני פה כדי לנצח״ -ראיון עם כריס סינגלטון לפני ברצלונה נגד מכבי

אוק 31, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

איך היו החודשים הראשונים שלך בברצלונה עד עכשיו?
״עד עכשיו הכל מצויין. הקבוצה קיבלה אותי יפה וזה נראה שדברים מתחילים להתחבר. אנחנו צריכים לעבוד מאוד קשה ולהאמין בעצמנו ואני חושב שנראה טוב. הכל מתחיל אצלנו השחקנים״.

זאת העונה הרביעית שלך ביורוליג. כמה הניסיון שצברת במפעל עוזר לך להתפתח כשחקן?
״זה באמת נהדר עבורי. בעונה הראשונה שיחקתי עם לוקומוטיב קומאן והגענו לפיינל פור של המפעל, זה פתח עבורי את העיניים לכדורסל האירופי. העונה הרביעית שלי עכשיו במפעל פה בברצלונה מראה על שמירת מסורת וזה באמת היה מסע נפלא עבורי. כל שנה אני רק השתדרגתי ואני רק רוצה בכל יום להשתפר ולנצח כמה שיותר״.

בקולג׳ היית ידוע בעיקר בגלל היכולות ההגנתיות שלך, אבל אתה בוודאי ידוע גם בגלל העוצמות ההתקפיות שלך, הריבאונדים שאתה לוקח, ויש לך גם יד מסוכנת מאוד מחוץ לקשת. מה הסוד להצלחה שלך שאתה מצויין בכל מיני אספקטים?
״תמיד הרגשתי שאני שחקן טוב בכל מקום במגרש, אבל בפלורידה סטייט הקבוצה שלנו הייתה יותר הגנתית והתרכזתי שם מאוד בהגנה. כשהגעתי לאירופה אמרו לי שאני לא טוב בלזרוק, וזה באמת מה שנתן לי מוטיבציה לזרוק יותר טוב. בקובאן שיחקתי כסנטר והמאמן יורגוס ברצוקאס האמין בי ואמר לי שאני יכול להיות שחקן מאוד ורסטילי מה שעזר לי מאוד. בכל המאמנים שלי אני מאמין וכמוני גם חבריי לקבוצה. אני מסתדר באמת עם כולם״.

איך ההרגשה לשחק עם גארדים כמו קווין פאנגוס ותומאס הורטל?
״התחושה נהדרת לשחק איתם ובכל שנה באמת התברכתי הגארדים מאוד איכותיים ששיחקו לצידי ביורוליג. אני חושב שבכל שנה הגארד השני או השלישי הכי טוב ביורוליג שיחק איתי. בשנה הראשונה זה היה מלקום דילייני, אולי הגארד הטוב באירופה אז. אחרי זה היה לי את ניק קלאת׳ס שהיה מלך האסיסטים של המפעל. היום יש לי את תומאס הורטל שדובר שיאים והיה בטופ 5 בטבלת האסיסטים שנה שעברה, וקווין פאנגוס שחקן ורסטילי מאוד. התברכתי בשחקנים מצויינים מסביבי ואני אמשיך לשחק את המשחק שלי ולהסתובב עם שחקנים כאלה. זה מדהים שיש לי גורל אדיר שכזה״.

מה הם הציפיות וההישגים אליהם אתה שואף להגיע העונה עם ברצלונה?
״המטרה המרכזית שלי היא לנצח. אם נזכה בהכל נהיה שיחת היום, כולם ידברו עלינו בכותרות. יש לי את הכישורים להגיע להישגים עם ברצלונה, צריך לעשות את הדברים נכון עם החברים לקבוצה, זה הדבר הכי חשוב. אני פה כדי לנצח. אם זה הליגה הספרדית, היורוליג או הגביע, אני פה כדי לנצח ואני אעשה ככל שביכולתי כדי שזה גם יקרה״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!