״אני מגיע לכאן כדי לנצח”, לינדל וויגינטון, השחקן החדש של עירוני נס ציונה, בראיון ראשון בישראל

יונ 7, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman


כשמועד החזרה של ליגת העל בכדורסל מתקרב, ה”ספורטס רבי” ערך ראיון (הפודקאסט המלא מצורף) עם השחקן החדש של עירוני נס ציונה, לינדל וויגינטון הקנדי (22, 1.85 מטר). וויגינטון, אחד השחקנים המוכשרים ביותר שהגיעו לארץ בשבועות האחרונים, דיבר בין השאר על החיבור המהיר שלו עם הקבוצה של המאמן נדב זילברשטיין.

וויגינטון סיפר על איך הגיעה ההצעה מישראל:
“הייתי בבית שלי והסוכן שלי התקשר אליי ואמר לי, ‘אם האפשרות הזאת לשחק בישראל עם נס ציונה תגיע, האם תיקח את זה?’, ואני אמרתי שכן, כי אני נמצא בבית ולא עושה הרבה וזה קשה להגיע לאולמות, אז אמרתי שזאת הזדמנות בשבילי לחזור לאולמות והזדמנות לבוא לכאן ולעזור לבחורים האלה לנצח, להגיע לפלייאוף ופשוט לעזור לקבוצה, אז קיבלתי את ההחלטה 4 ימים לפני שהגעתי לכאן ועכשיו אני פה”.

וויגינטון דיבר על ההחלטה לשחק בנס ציונה:
“חשבתי כשקיבלתי את ההצעה שזה כדורסל ואני פשוט מגיע כדי לשחק כדורסל, זה היה שינוי מהיר בשבילי. באמת רציתי לבוא כי זאת הזדמנות נהדרת ורציתי לקחת את ההזדמנות. דיברתי עם המאמן לפני שהגעתי לפה והכל היה נשמע טוב, אז החלטתי לעשות את הקפיצה הזאת”.

וויגינטון דיבר על המסע שעבר כדי להגיע לארץ:
“ביקרתי את אח שלי בטורונטו, אז טסתי מטורונטו לניו ג’רזי, ואז מניו ג’רזי טסתי ישר לתל אביב”.

וויגינטון דיבר על ההתאקלמות שלו בקבוצה:
“זה מדהים. יש כאן אנשים נהדרים שכמובן מתייחסים אליך יפה, רק התחלתי לחזור לקצב ולכושר באימונים עם החברים שלי לקבוצה שנהדרים עד עכשיו, המאמן שלי מדהים כמו גם הצוות והארגון, הם מטפלים בי אז הכל מעולה עד עכשיו. לא זכיתי לראות הרבה דברים מחוץ לכדורסל אבל זה נהדר עד עכשיו”.

וויגינטון כבר התחבר למטבח הישראלי:
“אני מאוד אוהב כאן את האוכל. כל מה שאכלתי עד עכשיו היה טעים”.

וויגינטון דיבר על המטרות שהוא מציב לעצמו בזמן שהוא יהיה בארץ:
“המטרות שלי הם להישאר בכושר משחק כי אני לא באמת רוצה להישאר בבית, פשוט לצאת ולאמץ את האתגרים, להרגיש את המדינה החדשה ופשוט להיות עם החברים שלי לקבוצה וצוות האימון ולהשיג ניצחונות. אני מגיע לכאן כדי לנצח וזה מה שאני, אני ווינר. אני רוצה להיות השחקן הכי טוב שאני יכול להיות, החבר לקבוצה הכי טוב שאני יכול להיות והבחור הכי טוב מחוץ לפרקט, זה באמת כל מה שאני יכול לבקש”.

וויגינטון גם התייחס לאווירה המשפחתית בנס ציונה:
“ראיתי את התרבות והקבוצה באמת משפחתית, איך כל החברים לקבוצה באמת נהדרים. בגלל הקורונה לא יכולתי באמת לפגוש את האוהדים אבל אני מקווה שמתישהו אני אוכל לעשות את זה. שמעתי על התרבות כאן ואיך שהם עוזרים לכל הקהילה ואיך האוהדים מראים אהבה, אז זה אמור להיות מעולה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!