״אנחנו לא הקבוצה היחידה שצריכה לעשות התאמות”, מאמן הפועל באר שבע רמי הדר ובכירי הקבוצה מדברים במסיבת עיתונאים על חזרת הכדורסל והשחקנים החדשים שהצטרפו לסגל‎

יונ 2, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הפועל באר שבע ערכה מסיבת עיתונאים לקראת חידוש ליגת העל בכדורסל באמצעות אפליקציית “זום”. היום (שלישי) נקבע כי הקבוצה תקיים שני משחקי הכנה לפני חידוש הליגה, כשהיריבות יהיו הפועל אילת והפועל תל אביב, כשבמחזור החזרה בליגה תפגוש הקבוצה את הפועל חולון. ראשי הקבוצה דיברו על החזרה לשגרת הכדורסל בתקופת הקורונה.

המאמן רמי הדר סיפר על החזרה: “חזרנו להתאמן אתמול אימונים מלאים. קודם כל אני אוהב לאמן אז אני שמח לחזור. יש אתגר מעניין כי אנחנו עומדים בפני הכנה מאוד-מאוד קצרה עם רצף משחקים צפוף. אנחנו לומדים את הסגל והסגל לומד את הצוות. אנחנו מקווים לעשות כמה שיותר ניצחונות. אני מעדיף לראות את זה משחק-משחק, המשחק הראשון שלנו הוא מול הפועל חולון”.

כמו כן, המאמן דיבר על כך שהקבוצה החליפה את כל הזרים ועל כך שאמיר בל, חברו של הקפטן ספנסר וייס איתו שיחק במכללת פרינסטון, הצטרף: “אנחנו לא הקבוצה היחידה שצריכה לעשות התאמות ואנחנו נסתדר ונתגבר. הרגשנו שזה זמן טוב להביא את השחקנים האלה. אמיר בל שיחק עם ספנסר אז השתמשנו בו לאיסוף המידע בצורה כזאת או אחרת”.
שחקן הקבוצה עדי כהן סבן דיבר על החזרה: “זה באמת כיף לחזור. אנחנו ספורטאים מקצוענים, אז אני מאמין שהרוב שמרו על הגוף. התנאים (של משרד הבריאות) הם לא אידיאליים”.

מנכ”ל הקבוצה תומר ירון דיבר על הזרים שעזבו ואלה שבאו במקומם: “אנחנו חוזרים הכי טוב שאפשר. כלכלית יש משמעויות לחזרה הזאת. אני חושב שכל אחד שלא חזר והסיבות האישיות שלו. טי ג’יי וויליאמס לא שיחק במשחק הליגה האחרון בעונה, יש לו ענייני ביטוח, כנ”ל דשון באטלר שגם הוא לא שיחק באותו משחק. בארצות הברית המגפה משתוללת קצת יותר מפה, חלק רצו להישאר עם המשפחה שלהם וחלק חששו. כמו שרמי אמר זה סגל חדש, אנחנו עוקבים אחרי השחקנים האלה כבר הרבה זמן”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!