״אנחנו כאן כדי לשחק כדורסל ולהילחם על האליפות”, דיאנג’לו הריסון, כוכב מכבי ראשון לציון, מוכן למשחק חצי גמר הפיינל פור נגד הפועל ירושלים, ומדבר על נושאים מרתקים בראיון מיוחד

יול 22, 2020 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman


מכבי ראשון לציון תפגוש את הפועל ירושלים למשחק חצי גמר הפיינל פור בליגה הישראלית ביום ראשון בערב באולם מנורה מבטחים בתל אביב. הקבוצה של המאמן גיא גודס רוצה להגיע לגמר הליגה שנה שנייה ברציפות, ואחד הכוכבים הגדולים שמסוגל להוביל אותה למעמד הזה הוא הגארד דיאנג’לו הריסון. כוכב הקבוצה ערך ראיון מיוחד בפודקאסט של ה”ספורטס רבי” (ההקלטה המלאה מצורפת), ובו דיבר על ההכנות לקראת המשחק ושחקנים גדולים עימם שיחק בקריירה.

על החזרה שלו לישראל אחרי שהוכרז שהליגה מתחדשת:
“אני שמח שהכדורסל חזר ושיש לי הזדמנות לשחק את המשחק שאני אוהב ולקבל כסף עבור זה. שמרנו על קשר בזמן הפגרה וכשדריל (מונרו) החליט לחזור וגם אלכס (המילטון), ידעתי שאין צורך לחשוב אפילו וחזרתי בעצמי. אנחנו כאן כדי לשחק כדורסל ולהילחם על האליפות”.

האתגר מול ירושלים:
“הקרדיט מגיע להם, הם עושים עבודה מצוינת וירושלים היא קבוצה טובה. במשחק השני ששיחקנו נגדם מאז החזרה היו לנו הזדמנויות לנצח אותם ואתה לא יכול לבקש יותר מזה. עשינו טעויות והם ניצלו את זה. אני מקווה שנוכל לגרום לדבר שונה לקרות”.

כוכב ירושלים ג’רמי פארגו:
“בסופו של יום שחקנים גדולים יכולים לעשות דברים אדירים. אבל יש לנו שחקנים משל עצמינו. הוא יצרך לנצח אותנו אם הוא רוצה להיות ג’רמי פארגו והוא יצטרך לשמור על אלכס המילטון. נצטרך לבצע פיק אנד רול, ולחייב אותו לעשות דברים שמוציאים אותו מאזור הנוחות. אנחנו רוצים להפוך את המשחק לקשה ולא נוח, זה מה שאנחנו עושים”.

אחיו דיאנדרה ששוחרר מהכלא:
“לא היו לי מילים כשהוא שוחרר ועכשיו אני יכול לדבר איתו בפייס טיים ולא צריך לשלם עבור כל שיחה. אנחנו יכולים לדבר במשך כל היום עכשיו. זה מדהים ואני לא יכול לחכות לראות אותו ואני מקווה שאוכל להביא חזרה איתי את האליפות”.

התקופה בה שיתף פעולה עם ג’ייקובן בראון בהפועל גלבוע/גליל:
“כשהגעתי לשם הם שאלו אותי אם אני הכרתי את ג’ייקובן בראון. אמרתי להם באותו הרגע ואמרתי להם שהוא חייב לחתום מיידית. ברגע שהוא הגיע לגן נר, לא הייתי מסוגל להאמין למראה עיניי כי הכרתי אותו הרבה מאוד זמן. הייתי הולך לצפות בו משחק כשהוא היה מבקר ביוסטון והוא תמיד היה רוצח על הפרקט ואמיתי מחוץ לפרקט”.

שחקן ראשל”צ דריל מונרו:
“שיחקתי עם דריל בטורקיה וברגע ששמעתי שהוא היה בקבוצה ידעתי שאני אצטרף בגלל שהוא מביא כל כך הרבה למשחק, שחקן נהדר עם מחשבה טובה והוא תמיד מוכן. הוא מוסיף דברים מסוימים למשחק שאתה לא יכול ללמד אבל אתה מרגיש את זה על הפרקט”.

כוכב הקבוצה אלכס המילטון:
“זה עושה את העבודה ליותר קלה שיש לנו את אלכס כאן. הוא הראש של הנחש והוא פשוט מדהים עם הכישרון שלו על הפרקט”.

המאמן גיא גודס:
“שיחקתי נגד גיא כשהוא היה עם מכבי. כשדיברתי עם דריל לפני שהגעתי לפה, הוא אמר לי, ‘אם אתה רוצה לשחק עם מישהו אז הוא האיש שאתה רוצה’. ידעתי שהוא אגדה בימים ההם”.

הכוכב הצעיר נועם דוברת:
“נועם דוברת מעולה. לא אהיה מופתע אם הוא יתגנב לאן.בי.איי. הוא מוכן ומוכשר, הוא צעיר והוא כמו ספוג שסופג את הכל”.

דני אבדיה וים מדר:
“ראיתי את דני אבדיה לפני כמה שנים והוא התבגר. יש לו גוף שבנוי לאן.בי.איי ואתלטיות שמתאימה לאן.בי.איי, השמיים הם הגבל בשביל הילד הזה. אני גם אוהב את ים מדר מהפועל תל אביב, האנרגיה שלו והביטחון העצמי”.

הורידו את הפודקאסט דרך iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!