״אנחנו חייבים לחלוק את הכדור, לשחק הגנה ולשחק חזק”, ארון הריסון, אחד מכוכבי אולימפיאקוס, בראיון מיוחד לקראת המשחק נגד מכבי תל אביב ביורוליג

אוק 15, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

לקראת משחק החוץ של מכבי תל אביב נגד אולימפיאקוס במסגרת המחזור הרביעי ביורוליג, ערכנו ראיון מיוחד עם אחד מכוכבי הקבוצה היוונית, ארון הריסון. השחקן דיבר בראיון על לא מעט נושאים מרתקים, כולל המשחק של קבוצתו נגד אלופת ישראל.

על המטרות שלו בעונה הקרובה עם אולימפיאקוס והסיבה שהוא חתם בקבוצה:
“המטרות שלי הן להגיע לפלייאוף. לתרום לקבוצה ולעזור לה לנצח. אולימפיאקוס הייתה ההזדמנות הכי טובה עבורי. זאת הזדמנות נהדרת”.

EuroCup

השנים שלו בגלאטסראיי:
“החוויה שלי בגלאטסראיי עזרה לי בכך שהתרגלתי לכדורסל האירופי. המאמן שלי והחברים לקבוצה סייעו לי ואני תמיד אזכור את התקופה שבה שיחקתי שם”.

התקופה שבה שיחק באן.בי.איי במדי שארלוט הורנטס ודאלאס מאבריקס:
“עצם זה ששיחקתי באן.בי.איי היה חלום שהתגשם. לא חוויתי את זה בצורה שבה רציתי אבל זה בוודאות היה חלום שהתגשם לשחק עם שחקנים כמו קמבה ווקר בשארלוט ודירק נוביצקי בדאלאס ולראות מה זה לוקח כדי להגיע לרמה הזאת. זה היה חלום שהתגשם וחוויה טובה”.

NBA.com

האם רצה להמשיך בדאלאס או לעבור לקבוצה אחרת באן.בי.איי בסיום עונת 2017/18:
“הייתה לי תקופה קשה מאוד עם המאבס שבה לא שיחקתי טוב ולא הייתי בטוח לגבי העתיד שלי. קשה לדעת מה העתיד שלך יהיה בכדורסל. לחזור לאן.בי.איי יום אחד זה לא דבר שאני חושב עליו כרגע. אני הולך להיות בן 26 ואני נהנה לשחק כדורסל. אז אם זה יקרה זה נהדר ואם לא, זה גם נהדר”.

שתי העונות שלו בקנטאקי של המאמן ג’ון קליפארי שבהן שיתף פעולה עם אחיו אנדרו:
“הרוח התחרותית וללמוד איך לנצח זה הדברים שלקחתי מקואץ’ ‘קל’. זה היה מדהים לשחק עם אח שלי וזאת הייתה חוויה משמעותית שהלכנו לשני פיינל-פורים במכללות. זה היה מדהים לראות את ההצלחה שלנו ביחד”.

Youtube.com

ההצלחה של הכוכבים קרל אנתוני טאונס, דווין בוקר ו-ווילי קאולי-סטיין איתם שיתף פעולה בקנטאקי:
“אני חושב שלכל אחד מהם היה ביטחון עצמי גבוה. הדברים המרכזיים זה ביטחון והזדמנות. לבחורים האלה היה הרבה ביטחון וגם הזדמנות והם השקיעו בעבודה שלהם. אני לא מופתע בכלל”.

Euroleague

המפתחות לקראת המשחק מול מכבי תל אביב:
“אנחנו חייבים לחלוק את הכדור, לשחק הגנה ולשחק חזק. אנחנו פשוט צריכים להמשיך להזין אחד את השני, להמשיך לשחק ביחד ולהמשיך לשחק בצורה קשוחה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!