״אנחנו חייבים להיות מוכנים ולתת את הטוב ביותר שלנו”, טיבור פלייס, סנטר אנאדולו אפס, בראיון מיוחד לקראת המפגש עם מכבי תל אביב ביורוליג

נוב 4, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב תפגוש בטורקיה את אנאדולו אפס למשחק במסגרת המחזור השביעי של היורוליג. רגע לפני ההתמודדות, ערכנו ראיון מיוחד עם סנטר הקבוצה הטורקית, טיבור פלייס (הראיון המלא מופיע באתר באנגלית), שסיפר בין השאר על האתגרים לקראת המשחק החשוב ועל כך ששיין לארקין, בראיינט דאנסטון וסרטאץ’ שאנלי ייעדרו מהמפגש, כשאחד מאנשי המועדון אובחן כחיובי לנגיף הקורונה.

על היעדר האוהדים:
“זאת סיטואציה שונה לחלוטין לשחק כדורסל ללא אוהדים ואתה חייב להתרגל לזה. קבוצות חסרות שחקנים בכל שבוע וזה קרה לנו גם בקדם העונה. אתה אף פעם לא יודע מה יביא איתו השבוע הבא. יש לנו שני מבחנים בכל שבוע וזה תמיד כמו הפתעה, אתה אף פעם לא יודע מה יקרה. כולם צריכים להיות מוכנים והשחקנים שלא משחקים הרבה יצטרכו למלא מקום”.

תיאור חוויית המשחק עם אוהדים בתקופה הזאת:
“כשיש אוהדים ביציעים כמו בברלין האווירה שונה לגמרי כאשר יש לך סיבה לשחק. לשחק ללא אוהדים זה כמו להתאמן ואתה לא יודע אם זה דוחף את השחקנים לתת את הטוב ביותר שלהם”.

עצירת העונה שעברה, שהייתה מוצלחת במיוחד עבור קבוצתו עד ההפסקה:
“היו לי רגשות מעורבים, זה היה חיובי ושלילי מכיוון שהיינו קרובים לזכות בתארים הן בטורקיה והן ביורוליג. כולם אמרו ‘וואו’ כשזה קרה אבל הבריאות הכי חשובה וכולם הבינו שלהישאר בריאים ולהגן על המשפחות שלהם היה צריך להיות בראש סדר העדיפויות”.

פתיחת העונה המאכזבת עד כה:
“אנחנו עדיין חסרים את השטף שלנו מהעונה שעברה וזה לא קל כמו העונה שעברה שבה לא היינו צריכים לתקשר על הפרקט מפני שידענו איפה כל אחד יהיה ממוקם. לעולם לא הרגשנו שאנחנו יכולים להפסיד משחק והיה לנו כל כך הרבה ביטחון עצמי. אנחנו עדיין צריכים זמן כדי למצוא את הקצב שלנו, אבל אנחנו לא היחידים כאשר ריאל מדריד ומכבי תל אביב נמצאים באותה סיטואציה”.

על כך שהוא בספק למשחק נגד מכבי תל אביב:
“סובבתי את הקרסול וזה כחול אבל אני מקווה לשחק ואני התאמנתי. משככי הכאבים של המאה הזאת עוזרים לי מאוד. אני בטוח בכך שאני אשחק”.

המפתחות לניצחון לקראת המשחק מול אלופת ישראל:
“אנחנו חייבים להיות מוכנים ולתת את הטוב ביותר שלנו. מכבי היא כמונו, שתי הקבוצות לא נמצאות בסיטואציה הכי טובה ושנינו נמצאים תחת לחץ לקראת המשחק הזה. אנחנו חסרים שני שחקנים אז זה לא יהיה פשוט ולמכבי היו בעיות אז זה יהיה קרב גדול”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!