תרומתו של דני אבדיה ברבע הרביעי בניצחון החשוב של וושינגטון על לברון והלייקרס. נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

פבר 23, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

ארבעה שבועות כבר חלפו מהחזרה שלהם למשחקים, הוושינגטון וויזארדס מתחילה לעשות את הצעד שלה, כאשר ניצחה חמישה משחקים ברציפות. האלופה, הלוס אנג’לס לייקרס שיחקה ללא אנטוני דיוויס ודניס שרודר, אבל כל ניצחון במשחק חוץ נגד לברון ג’יימס והשיפוט הביתי הידידותי, וושינגטון הרוויחה אותו בצורה ראויה. למרות איבוד יתרון של שמונה נקודות הפרש פחות מחמש דקות לסיום המועד החוקי של המשחק, הוויזארדס הבטיחו ניצחון 127-124 בהארכה. דני אבדיה קלע שמונה נקודות וקטף שמונה כדורים חוזרים ב-23 דקות של משחק כולל דקות משמעותיות ומשפיעות ברבע הרביעי. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


״הרבה משחקני המפתח כיכבו הלילה״, סקוט ברוקס ציין. ״אני חושב שדני בא למשחק והתקשה מאוד במחצית הראשונה לשחק נגד הלייקרס ולשחק נגד לברון ג’יימס בפעם הראשונה בקריירה, אבל אני חושב שבמחצית השנייה  הוא התאושש, התחרה, עמד באתגר, קטף ריבאונדים וקלע כמה סלים״.


בראדלי ביל וראסל ווסטברוק שיחקו כל אחד 44 דקות והיה להם שורות סטטיסטית דומות  והם המשיכו לשחק טוב. ביל קלע 33 נקודות ב 12-24 מהשדה , שבעה ריבאונדים, שישה אסיסטים, חמישה איבודי כדור ושלוש חטיפות, בעוד שווסטברוק קלע 32 נקודות ב 13-25 מהשדה, קטף 14 ריבאונדים ומסר תשעה אסיסטים. בהארכה הקו האחורי של וושינגטון קלע את כל 12 הנקודות באחוזי קליעה של 6-7 מהשדה שהבטיחו את הניצחון.


לפני המשחק של יום שני לדני אבדיה היו רק 6 מ 31 (19.4%) מאחורי הקשת בתשעת המשחקים האחרונים שלו. זה לא עצר את הרוקי מלהתעלות ולקבור שתי שלשות גדולות ברבע הרביעי כדי להעניק לוושינגטון את היתרון. מה שיותר הרשים מקליעת הזריקות הפנויות, היה שחבריו לקבוצה סמכו עליו, ואבדיה שמר גם חזק על לברון ג’יימס שפתח 17 פעמים במשחק האולסטאר. 


״אני לא פוחד מאף אחד״, חזר אבדיה שוב ושוב כשנשאל על השמירה שלו על לברון ג‘יימס. ״אני רק משחק עם כישורי ההגנה שלי, אני קורא ושולח אותו ליד החלשה שלו רוב הזמן. רק לשחק איתו ולקחת את האתגר ולשמור עם הלב שלי, זה עם הלב אתה שומר ולא שום דבר אחר״.


הוויזארדס ישחקו את המשחק השני ברציפות בלוס-אנג’לס ביום שלישי בלילה נגד הקליפרס  ועדיין לא הוחלט אם ראסל ווסטברוק ישחק.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!