“תמיד הסתכלתי עליו כי הוא אדם מעורר השראה”: מי אתה מייק מקגורל?

על ידי Moshe Halickman

מייק מקגורל חתם לאחרונה בהפועל חיפה. כעת, ניסינו לענות על השאלה המסקרנת בנוגע לגארד בן ה-24 (1.88 מטרים): מי אתה מייק מקגורל?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

כפי שנכתב באתר מנהלת הליגה, מקגורל נולד בקונטיקט ושיחק חמש שנים באוניברסיטת קנזס סטייט, ממנה יצא ב-2022 עם ממוצעים של 7.8 נקודות, 3.4 ריבאונדים ו-2.0 אסיסטים כסיניור. את הקריירה המקצוענית הוא החל בנייסטווד, במדיה היה מלך הסלים בליגה הדנית עם 21.7 נקודות, לצד 4.6 ריבאונדים, 4.1 אסיסטים ו-1.9 חטיפות. את העונה הנוכחית הוא החל בהיידלברג הגרמנית, בה הופיע שבע פעמים עם 11.9 נקודות, 4.6 ריבאונדים, 5.7 אסיסטים ו-1.7 חטיפות למשחק.

יושב ראש המועדון, יובל רוסמן, אמר: “אנחנו מחפשים כל הזמן פתרונות כדי לחזק את הקבוצה ואנחנו שמחים שהצלחנו להחתים את מקגורל, שחקן צעיר שכבר הספיק לעשות צעדים ראשונים בקריירה המקצוענית ולהרשים. אנחנו בטוחים שהוא יעזור לנו להשיג את המטרות שלנו”.

כדי להבין טוב יותר מיהו מקגורל, היינו בקשר עם אנשים שמכירים אותו היטב. דג’ואן גורדון, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט, מספר לאתר “ספורטס רבי” על השחקן: “מייק הוא החבר לקבוצה הכי טוב שיכל להיות לי, כל כך מסור למשחק. מייק דאג שתמיד הייתי בטוב ואם הייתי צריך משהו מייק היה שם בשבילי כמו אח גדול. הוא אדם מדהים ומנהל את המירוץ שלו! הזמן שלו יגיע, אני מאמין בו”.

Mike McGuirl and Davion Bradford

קאוסי אזיגו, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט: “בחור נהדר ומנהיג נהדר. עושה הכל על הפרקט ומחוצה לו, זה גורם לך לכבד אותו”.

ג’יימס לאב, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט: “מייק היה אחד החברים לקבוצה/האחים הטובים ביותר ששיחקתי איתם. אף פעם לא ראיתי את מייק באולם כשהוא לא מרומם את חבריו לקבוצה והוא תמיד נכנס לתוך הקבוצה. הוא תמיד היה עושה את המהלכים המנצחים החשובים מההתחלה ועד הסוף”.

רודי וויליאמס, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט: “כאדם הוא אכפתי ונלהב יותר מכל מי שאי פעם פגשתי. כשפגשתי אותו הייתי מאוד גולמי וצעיר לרמה שהייתי בה והוא נתן לי את כל הידע האפשרי. כשחקן הוא ‘כלב’ וצווארון כחול, שחקן דו כיווני אמיתי שקולע מכל 3 הטווחים, הוא יכול למלא את הבוקס סקור תוך האטה של ​​הגארדים המובילים של הקבוצות היריבות”.

דביון ברדפורד, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט: “מייק תמיד היה שחקן ואדם שנהדר לשחק איתו במשך השנתיים ששיחקתי והתאמנתי איתו. מייק תמיד היה מנהיג מאז שפגשתי אותו על הפרקט ומחוצה לו, כי את אנשי הקבוצה שלו שהוא מחשיב כאחיו הוא מחזיק כאחראים לכל דבר. הוא מוביל דרך מתן דוגמא עם מוסר העבודה הקשה שלו כל הזמן והעבודה שהוא משקיע כדי להפוך את עצמו לשחקן טוב יותר עבור עצמו ועבור החברים לקבוצה. על הפרקט, הוא תמיד רוצה לראות אנשים מנצחים. זה כאילו הוא תמיד בנה בתוכו תרבות לנצח בכל דבר. הוא גם נושא את עצמו כמקצוען. הוא אוכל בריא, הולך לישון מוקדם, הוא דואג לעצמו. לבסוף, הוא אדם נהדר ואוהב. למעשה התחלנו לשלוח הודעות זה לזה אתמול רק כדי לבדוק את המצב אחד של השני למרות שלא התראינו בשנתיים-שלוש האחרונות. תמיד הסתכלתי עליו כי הוא אדם מעורר השראה”.

Mike McGuirl and Davion Bradford

ליוואי סטוקארד, ששיחק עם מקגורל בקנזס סטייט: “מייק זה הבחור שלי! החבר הכי טוב שאפשר לבקש. למרות שהוא מעולם לא יכול היה לשמור עליי, הוא אחד הבחורים הטובים ביותר להיות בסביבתם על הפרקט ומחוצה לו. לא יכול לדבר על כמה אהבה יש לי למייק. זה אח שלי לכל החיים!”.

ת’יק בול, ששיחק עם מקגורל בנייסטווד: “מייק הוא בחור נהדר, עובד קשה יותר. הוא תמיד היה אחד הבחורים הראשונים באולם והאחרון שעזב. הוא מאוד מרוכז במטרות שלו ובניצחון. מחוץ לפרקט הוא אחד האנשים הכי נחמדים שתפגשו. שומר לעצמו אבל גם ממש מצחיק”.

אליאס לאסיסי, ששיחק עם מקגורל בהיידלברג: “אני חושב שיש לו גוף של שחקן NBA. מאוד אתלטי, מהיר ומיומן. ההתאמה עם הקבוצה שלנו פשוט לא הייתה נהדרת. מייק הוא שחקן אחד על אחד נהדר ושיחק טוב מאוד בדנמרק אבל יותר כשילוב של 1-2”.

Davion Bradford and Mike McGuirl

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!