“תורם באזורים רבים של המשחק”: באתר הרשמי של אליפות אירופה החמיאו לנועם דוברת

יול 12, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נועם דוברת הוא האיש שאליו יופנו רוב הזרקורים בנבחרת העתודה של ישראל (עד גיל 20) שתפתח את אליפות אירופה שתיערך בפודגוריצה שבמונטנגרו ביום שבת (17:30) במשחק מול יוון במסגרת בית ב’. הגארד בן ה-19 (1.94 מטרים) של הפועל ירושלים הוא הקפטן של הנבחרת והשחקן הכי מנוסה בה, כך שאפשר להגיד שהציפייה הגבוהה ממנו היא די טבעית. כעת, כשאנחנו מנמצאים כמה ימים לפני פתיחת הטורניר, האתר הרשמי של האליפות פרסם כתבה מיוחדת עם 10 השחקנים ששווים צפייה, כשבהם נכלל דוברת.

“דוברת, ה-MVP של אליפות אירופה דרג ב’ עד גיל 18 ב-2019, חוזר לשחק במסגרת נוער של פיב”א”, פתחו באתר של האליפות. “הגארד הגדול, שכבר ערך בכורה בנבחרת הבוגרת ב-2021, עבר להפועל ירושלים באמצע העונה, ולאט-לאט הרגיש יותר ויותר נוח אחרי התחלה איטית. דוברת הוא שחקן מגוון היטב, שבעקביות תורם באזורים רבים של המשחק: הוא מסוגל לייצר לעצמו ולאחרים אחרי יציאה מפיק אנד רול, צולף שלשות לעיתים יחסית קרובות, על אף שהוא יכול להפוך ליותר עקבי שם, וכבר הוכיח שהוא יכול להגן ברמה גבוהה בכדורסל האירופי, מה שנותן לו יתרון על פני שחקנים רבים בטורניר. אחרי שחלק את הכדור עם כוכבי ליגת האלופות ג’יילן אדאמס ורטין אובאסוהן במשך כל העונה, זו תהיה ההזדמנות של דוברת להיות מוביל הכדור המרכזי של קבוצה. ישראל מגישה סגל מוכשר שגם יכלול את הצלף רון ציפר, הביג-מן המוכשר גלעד לוי והגארד עמית אהרוני”.

שאר השחקנים שנכללו ברשימה הם לפטריס מנצוקאס (יוון), מת’יו סטראזל (צרפת), פדור זוגיץ’ (מונטנגרו), מייקל קייסדו (ספרד), רובן פריי (פורטוגל), איגור מיליצ’יץ’ (פולין), חואן נונייז (ספרד), אורבן קלאבזר (סלובניה) ואוגוסטאס מארצ’יאוליאוניס (ליטא).

Noam Dovrat – Photo Credit: Dov Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!