שרון אברהמי: “אל תעצרו, אנחנו עושים חצי גמר”

אוג 17, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הקדטים של ישראל חוגגת את ההעפלה הראשונה שלה לרבע גמר אליפות אירופה מאז 2006 בזכות הניצחון הגדול 86:94 על סרביה בשמינית הגמר, אך עם זאת נשארת עם רגליים על הקרקע לקראת עוד קרב חשוב הערב (רביעי, 22:00) מול יוון.

המאמן שרון אברהמי אמר בסיום לשחקנים בחדר ההלבשה: “השחקנים שהיום ספציפית לא שיחקו שמחים וכיף לי לראות. ההישג הזה הוא הישג ממה שעשינו אבל זו רק ההתחלה. אנחנו עכשיו בחצי הראשון הרגשנו קצת לחץ במשחק הזה, היו המון החטאות של לייאפים והמון דברים. קודם כל גאווה גדולה שלי ושלנו כצוות. הצוות המדהים הזה שיש איתי – אפשר למחוא להם כפיים. שיחקנו פה היום מול נבחרת טובה ואתם הרגשתם אותה, הם באו עם ביטחון ושלטו בחצי הראשון. דפקנו את השלשה של רני (בלגה) בשנייה האחרונה ובחצי בשני הכל השתחרר.

“עכשיו תקשיבו – אנחנו ברבע הגמר. יוון מגיעים אלינו אחרי שהם לא הפסידו משחק בטורניר, 30 הפרש פה, 30 הפרש שם, 30 הפרש שם. זו קבוצה מעולה ואנחנו צריכים לתת להם ריספקט. יש לנו 24 שעות להתאושש, לבוא מחר ולעשות היסטוריה לא רק של רבע גמר אלא לעשות חצי גמר. אנחנו נלמד אותם היום ונגיע מחר מוכנים, והלחץ יהיה עליהם. כשאנחנו משחקים את הכדורסל המשוחרר שלנו כמו בחצי השני זה חבל על הזמן. לעשות 94 נקודות במשחק מאני טיים אומר המון, אל תעצרו. תהיו מספיק בוגרים לשמוח אבל להבין שעוד לא עשינו כלום. היום בלילה עוד תלכו לישון שמחים והכל, אבל אנחנו שמים את המשחק הזה בצד וקמים בבוקר מחר בראייה של חצי גמר. אנחנו עושים חצי גמר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!