שקד וגלויברמן סייעו: ג’ני סימס אוזרחה ותשחק בנבחרת הנשים ביורובאסקט

על ידי Moshe Halickman

ג’ני סימס, השחקנית המצטיינת של העונה שעברה בליגת העל לנשים, תהפוך בקרוב מאוד לאזרחית ישראלית ותשחק בנבחרת ישראל ביורובאסקט שיתקיים בארץ ביוני 2023. בימים האחרונים הושלם הליך אזרוחה של סימס והיא תקבל דרכון ותעודת זהות כשתגיע ארצה בקרוב, עם סיום משחקי ליגת ה-WNBA שם היא משחקת עם פניקס מרקורי ועשויה להגיע איתה לפלייאוף. סימס הגיעה ארצה בתחילת עונת 18\2017 ושיחקה באותה עונה באליצור רמלה והפועל פ”ת, בהמשך שיחקה במדי בני יהודה וא.ס. רמה”ש ובעונה האחרונה הצעידה את הפועל ראשל”צ לזכייה היסטורית בגביע המדינה שם נבחרה ל-MVP ולסדרת גמר הפלייאוף ונבחרה לשחקנית המצטיינת של הליגה.

מאיגוד הכדורסל נמסר: “אנחנו מבקשים לפני הכל להודות לשרת הפנים איילת שקד, שהבינה את הצורך שלנו בסימס כדי לחזק את נבחרת ישראל לקראת המשימה החשובה של אליפות אירופה בישראל ולרב גלויברמן שסייע ככל יכולתו. אנו רוצים להעמיד נבחרת חזקה ותחרותית באליפות שתתקיים בארץ ומבינים שכדי לעשות זאת צריך לחזק את הנבחרת. ג’ני הראתה בשנותיה כאן מחויבות גדולה, רצון אדיר וגרף שיפור מתמיד ואנחנו בטוחים שתסייע לנבחרת ולנו לקדם את כדורסל הנשים בישראל”.

סימס מסרה משיחה מארה”ב: ‘אני משחקת כדורסל מקצועני 6 שנים מהן 5 בישראל. העובדה שאני משחקת בישראל עזרה לי לפתח את עצמי כשחקנית וכאדם שהפכתי להיות היום. אני שמחה וגאה להיות חלק מנבחרת ישראל וחלק ממשפחת הכדורסל הישראלי לתמיד. אל אל ישראל’.

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!