שני בלאט על דייויד ותמיר, עבודת שדרית הקווים, ארבעה ראיונות עם ג’וקוביץ’ וגמר יורוליג במקסיקו

מרץ 20, 2024 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: דניאל כהן, הפועל באר שבע


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 116, שבו מתארחת שני בלאט, שדרית הקווים של ערוץ הספורט. הפרק, שנפתח עם הרקע של בלאט, נמשך עם הפינה הקבועה של השחקנים שלא שמים לב אליהם מספיק בכדורסל הישראלי. לאחר מכן, בלאט סיפרה איך היא מתמודדת עם המצב במדינה ואיפה זה פוגש אותה באופן אישי. משם, עשינו מעבר חד לתחילת הדרך שלה בעולם הכדורסל ולחוויה של להיות אחות תאומה, הקריירה המפוארת של אביה דייויד בלאט, השנים בחו”ל, ההתמודדות שלו עם מחלת הטרשת הנפוצה וההצלחה של אחיה תמיר בלאט.

בהמשך, בלאט דיברה על ההגעה שלה לעולם תקשורת הספורט ולערוץ הספורט, ענתה מתי היא הבינה שתפקיד שדרית הקווים זה מה שהיא רוצה לעסוק בו וגילתה האם יש לה מודל לחיקוי בתחום, הכניסה אותנו להכנה שלה למשחקים, לעבודה במשחק עצמו ולעבודה כאישה בעולם של גברים, כשלאחר מכן היא עברה לדבר על נושאים אקטואליים: סיום דרכו של איליאס קנצוריס בהפועל ירושלים, ההדחה של הפועל תל אביב מאירופה, ההצלחה של הפועל חולון, החוויה לשדר את בן שרף והזכייה של אליצור נתניה בגביע המדינה של הליגה הלאומית.

בלאט גם תיארה איך נראה יום בחייה, דיברה על אימוני הכושר שהיא מעבירה, גילתה משהו מעניין שלא יודעים עליה והאם היא מעדיפה לצפות באן.בי.איי או ביורוליג, וענתה מה המשחק הכי גדול שבו היא הייתה שדרית קווים, מי המאמן הכי טוב שהיא שידרה, מי השחקן הכי טוב שהיא שידרה, מה הרגע הכי גדול שלה כשדרית, מה השידור הכי טוב שהיא עשתה, מה הראיון הכי טוב שהיא עשתה, מהי התגובה הכי מרגשת שהיא קיבלה ומיהו האדם הכי מפורסם שהיא פגשה, בנוסף לדעתה על הכדורסל הישראלי כיום. בלאט ענתה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי, התייחסה לעתיד שלה ולחלום, ולסיום הביאה סיפור מיוחד מהשנים שלה בכדורסל לטובת “פינת סיפור”: באיזו דרך ייחודית היא צפתה במשחק הזכייה של מכבי תל אביב ביורוליג ב-2014?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!