“שמעתי המון דברים טובים על רגלנד”: האריס, דלטון וג’ונס נחתו בישראל

אוג 21, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הזרים של הפועל חולון ממשיכים לנחות בישראל: היום (ראשון) אלה היו סי ג’יי האריס שחוזר לקדנציה שנייה, היידן דלטון שממשיך לעונה נוספת ומרווין ג’ונס שמצטרף לראשונה.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

האריס סיפר בכתבתו של תומר גבעתי מ”ישראל היום”: “אני שמח מאוד לחזור, מרגיש ששוב בבית. למה החלטתי לחזור? זאת הזדמנות נהדרת בשבילי לסיים את מה שהתחלתי פה לפני שנתיים, ולזכות גם באליפות. אני מקווה לעזור לקבוצה להמשיך להצליח. מה המטרה שלנו? מאוד פשוטה, לזכות שוב בתואר שהשחקנים פה זכו בשנה שעברה. ג’ו רגלנד? שמעתי עליו המון דברים טובים”.

דלטון אמר בכתבתו של גבעתי: “היה מסע ארוך אך אני שמח לחזור לישראל. אחרי הסיום של העונה שעברה אני מתרגש לשוב. לא הייתי בטוח אם אמשיך במועדון אך ברגע שפנו אלי שמחתי מאוד. מה יהיה התפקיד שלי העונה? כמו תמיד, אקלע, אקח כדורים חוזרים ואעשה מה שיבקשו ממני. הצפיות לשמור על התואר? מקווה שהעונה הזאת תהיה טובה אפילו יותר משנה שעברה”.

ג’ונס הוסיף בכתבתו של גבעתי: “באתי לפה כי הרגשתי שזאת יכולה להיות הזדמנות נהדרת בשבילי כשחקן. מדובר במועדון מפואר ורואים את זה כבר בשדה כשאוהדים מחכים לך, זה חדש לי. אני מביא למגרש אנרגיות ותחרותיות. לא משנה לי אם זה משחק או אימון, אני בא עם אנרגיות למגרש. הציפיות מהקבוצה? אני לא רוצה לצאת בהצהרות. אני פה לעבוד קשה ולעשות הכל בשביל שנצליח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!