“שמעתי דברים טובים על תל אביב”: דארן היליארד נחת בישראל

אוג 22, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מכבי תל אביב

בזה אחר זה, שחקני מכבי תל אביב גרסת 2022/23 מגיעים לישראל. אחרי הסנונית הראשונה בדמותו של ג’רל מרטין, הבוקר (שני) נחת בארץ הגארד דארן היליארד בטיסה ישירה מניוארק. אחרי שעלה על צהוב ולמד מילה ראשונה בעברית, השחקן שהגיע למכבי מבאיירן מינכן דיבר על התחושות והציפיות.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

“הייתה טיסה ארוכה וטובה, אני כל כך מתרגש להגיע לפה ומוכן להתחיל לעבוד”, סיפר היליארד, “שמעתי דברים טובים על תל אביב. בדרך כלל שומעים קצת דברים רעים על מקומות, אבל שמעתי אך ורק דברים טובים על תל אביב. דיברתי עם שחקנים ואנשים שהיו פה ולא שמעתי שום דבר מלבד דברים טובים על תל אביב ועל מכבי. אז אני מאוד מתרגש ואסיר תודה על כך שאני פה”.

כשנשאל מה הציפיות שלו מהעונה הקרובה, השיב הגארד: “לנצח, הכל. אליפות, גביע, להגיע לפלייאוף ביורוליג ומשם נתקדם. יש לנו קבוצה מוכשרת והציפיות גבוהות. אנחנו נצטרך להישאר סבלניים, אבל המטרה היא לנצח כמה שיותר”.

להיליארד נחקקו זכרונות משמעותיים מהביקורים שלו כשחקן יריב בהיכל מנורה מבטחים: “אני זוכר את האוהדים. כשאתה מגיע לשחק נגד מכבי אתה יודע שאתה מגיע לאווירה עוינת עם אוהדים רועשים וקבוצה שנלחמת. זה הדבר שהכי בלט לי כשהגעתי לכאן כשחקן יריב. יש פה אווירת פלייאוף החל מהמשחק הראשון ביורוליג. זו תחושה נהדרת וזה דבר חיובי שעכשיו הם בצד שלי. אני מאוד מתרגש ומקווה שנספק להם הרבה סיבות לשמוח העונה”.

“יש לנו הרבה כישרון, אבל יש לנו גם הרבה ניסיון”, סיכם היליארד וניתח את הסגל הצהוב-כחול, “חוץ מבונזי וג’רל, יש לנו חבורה מנוסה שחוותה משחקים גדולים ביורוליג. אז מלבד הכישרון שיש לנו, אני חושב שיש לנו ניסיון וחוכמת משחק ברמות הכי גבוהות. אז אין לנו תירוצים – יש לנו את הכישרון והניסיון, נשאר רק לנצח”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!