“שמח להצטרף למשפחה הסגולה”: גודס הוצג בחולון

ינו 10, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

גיא גודס, מאמן נבחרת ישראל, הוצג כמאמן הפועל חולון במסיבת עיתונאים לאחר שהחליף בתפקיד את מאוריציו בוסקאליה שפוטר.

גודס פתח: “אני שמח להיות פה. אני שמח להצטרף למשפחה הסגולה. זו חוויה, זה אתגר ואני מאוד מכור לאדרנלין. הרבה שאלו אותי למה אני לא נח, אבל מן הסתם אני אוהב אתגרים וחולון זו אתגר ולהיות חלק מהמועדון, המסורת, המטרות והלכתי על זה. הכרתי פה אנשים מדהימים, קיבלו אותי בזרועות פתוחות ורוצים להתחיל לעבוד”.

על השבוע הקרוב: “אנחנו מגיעים לשבוע מאוד משמעותי. מתחיל ברביעי הקרוב נגד בשיקטאש בחוץ, משחק של להישאר בחיים, רוצים לנצח ומרוכזים ועובדים כדי להגיע מוכנים פיזית ומנטלית ולנצח. אחרי זה זה נגרר לראשון, לרבע גמר הגביע. המטרות הן להגיע הכי רחוק שיש ואלו הסטנדרטים של המועדון ואלו הסטנדרטים שלי. בכל מקום אלו הסטנדרטים שאני מציג, רוצים לצאת מהשבוע בצורה מאוד חיובית”.

החלפת המאמן: “בדרך כלל כשמועדונים גדולים מחליפים מאמן זה לאו דווקא כשנמצאים למטה, אבל זה העסק שלנו, הוא דינמי ואתה חושב ומתכנן משהו אחד ופתאום קורים דברים אחרים. יש פה הרבה שחקנים שאני מכיר, כאלה שאימנתי בעבר וכאלה ששיחקתי נגדם כמאמן. מבחינתי זה להכיר לעומק, להכיר את היכולות של כל אחד, עמית שרף עושה עבודה טובה, מכניס אותי לעניינים מהר, השחקנים קיבלו אותי היטב ועכשיו הפנים לרביעי, זה הדבר החשוב באמת מבחינת המועדון”.

שינוי אפשרי בסגל: “אין לי זמן לחשוב על שינוי בסגל. נכנסתי לרכבת שטסה ב-180 קמ”ש, הדבר האחרון שאני רוצה זה לחשוב על דברים לא נכונים והריכוז שלי כרגע זה בשיקטאש. אחרי השבוע הקרוב נפנה את המוח לדברים אחרים ונראה איפה אנחנו עומדים ואם צריך שינוי או לא”.

הקהל: “החוויה שאני מדבר עליה זה חווית קהל, עוצמות של קהל. עכשיו אני חווה את זה מאחוריי, שהקהל דוחף אותי, אני אוהב את זה, זה מדליק אותך, מעורר אותך, דוחף אותך להיות הכי טוב וכל אחד צריך ליהנות מהסיטואציה הזו ואני בא לתת הכי טוב שלי”.

בשיקטאש: “אני לא חושב שאנחנו צריכים להתרכז במי משחק אצלם או לא, מחר נראה את הסגל שלהם. זה הרבה תלוי בנו, עם כל הכבוד להם, אם נעשה את הדברים שאנחנו מדברים עליהם באימונים. היא קבוצה טובה בבית יותר מאשר בחוץ אבל לי הכי חשוב להתרכז בנו, ללמוד את ההרכבים וזה זמן קצר, אז הרכבת טסה ואני צריך לקפוץ עליה. כולנו מודעים לסיטואציה וכולנו צריכים לתת את המיטב. אחרי בשיקטאש, שאני מאמין שיהיה בסדר, נעבור לרבע גמר, אנחנו צריכים לחיות ממשחק למשחק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!