שם חדש: הכירו את הפועל “אלטשולר שחם” באר שבע/דימונה

אוג 30, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

הפועל באר שבע ערכה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים מיוחדת בחדר התקשורת של איצטדיון טרנר, בו הודיעה על שיתוף פעולה חדש עם עיריית דימונה. מהיום תיקרא הקבוצה הפועל “אלטשולר שחם” באר שבע/דימונה. בנוסף, משחקי הבית שלה במסגרת הליגה הבלקנית Delasport יערכו באולם העירוני בדימונה. באירוע נכחו היו”ר/בעלים מר כפיר ארזי, המנכ”ל מר תומר ירון, ראש עיריית באר שבע מר רוביק דנילוביץ’ וראש עיריית דימונה, מר בני ביטון.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

“המועדון ייתן עזרה מקצועית למכבי דימונה שמשחקת בליגה א’ דרום, במטרה להפוך אותה לקבוצת הפיתוח של המועדון”, אמר המנכ”ל ירון, “בנוסף, המטרה היא לפתח את קבוצת הנשים וכדורסל הילדות והנערות בעיר. אנחנו מאוד גאים במהלך הזה ובטוחים שזו רק תחילת הדרך. הרעיון של לשחק בעיר דימונה הוא כדי לפתוח את הכדורסל לקהלים חדשים. המועדון ישמח לפתוח את עצמו לקהל חדש, אנחנו נמצא פתרונות לקהל שלנו ונדאג שתהיה להם אפשרות להגיע ואנחנו בטוחים שמי שליבו עם הקבוצה ואוהב אותה, ימצא את הדרך להגיע. נשמח לראות את כולם איתנו. המועדון התפתח בהרבה מאוד תחומים, אם זה אקדמיה, מחלקת הנוער והנשים. כולנו נהנה ממכפיל הכוח הזה”.

“נבנתה פה אימפריה לתפארת, אני מוכרח לומר שהמפגש היום מסמל את תפיסת העולם שלנו של נגב חזק ומאוחד”, אמר ראש עיריית באר שבע דנילוביץ’, “אנחנו רוצים שהנגב יהיה חזק ותושביו יקבלו את הכי טוב שאפשר. פניתי לידידי בני ביטון, שאוהב מאוד ספורט, אחרי שכפיר (ארזי) מנסה כבר הרבה מאוד שנים לערב עוד גורמים במסע הלא פשוט הזה, של הובלת קבוצת ספורט מקצוענית שמשחקת בליגה העליונה בארץ ורוצה לשחק באירופה. זה מסע לא פשוט מבחינה כלכלית, צריך להיות כאן הכל ברמה הכי גבוהה. לא די להתבסס כקבוצת כדורסל בליגת העל, אנחנו רוצים לפרוץ עוד גבולות ולהביא הישגים גדולים יותר. זה מה שכפיר מנחיל כיו”ר ובעלים, אני מוכרח לומר לזכותו שהוא נעדר אגו והוא עושה הכל כדי שהכדורסל יתבסס כאן. אנחנו תמיד מחפשים שותפויות, הביחד הזה יהיה מכפיל כוח”.

“תודה לחברי וידידי, ראש עיריית בירת הנגב, אני חייב לפרגן לרוביק שעושה עבודה נהדרת בבאר שבע ואני לא מתבייש להגיד שאני תלמיד שלו”, אמר ראש עיריית דימונה ביטון, “כשהוא פנה אליי ואמר שאנחנו רוצים לעשות שיתוף פעולה, אמרתי לו שמבחינתי השמיים הם הגבול. אנחנו נהיה שותפים שווים. כפיר משוגע לדבר, מלח הארץ, הוא אוהב את הספורט וקשה לנו כאנשי ציבור למצוא אנשים כמוהו. נרצה לשים דגש על נושא הנשים, זה מאוד חשוב לי. אמרתי שבעוד שלוש שנים נהיה בליגת העל גם בנשים. כולם צריכים להיות שותפים בפרויקט הספורט של הנגב, כדי שיהיה לנו ספורט ייחודי וייצוגי פה. כשבאר שבע חזקה, גם דימונה תהיה חזקה וגם ירוחם, ערד ונתיבות”.

“האיחוד הזה ייתן לנו אפשרות להגדיל את כמות הילדים והילדות שישחקו באיזור”, אמר הבעלים ארזי, “אני מאמין שנוכל להעלות את קבוצת הנשים לליגת העל. זה יגרום להרבה ילדים וילדות לשחק, זו המטרה. הכנסנו פה שחקני חיזוק רציניים מאוד. אלטשולר שחם איתנו עוד מהליגה הארצית, זה המון זמן, זה המקום להגיד להם תודה וכל הכבוד. אנחנו צריכים פה שותפים, הכדורסל זה לא רק קבוצה בליגת העל. הקבוצה צריכה גב כלכלי קצת יותר חזק ואני תמיד שמח לשותפים. זה היה או לשחק בליגה הבלקנית בדימונה או לא לשחק בליגה הבלקנית בכלל. אני שמח לשחק בדימונה ואני בטוח שזה יביא לנו אוהדים חדשים. כמה שישחקו פה יותר כדורסל באיזור, יהיו לנו יותר אוהדים ואולי גם נצליח למלא את הקונכיה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!