שחקני הפועל ירושלים הגיעו אל מחלקות הילדים שבבית החולים הדסה עין כרם

דצמ 1, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

שחקני קבוצת הפועל ירושלים בכדורסל הגיעו היום אל מחלקות הילדים שבבית החולים הדסה עין כרם, שם הדליקו עם הילדים המאושפזים חנוכייה והעניקו להם מתנות ואת סמלי הקבוצה. מסורת הביקורים במחלקות הילדים בבתי החולים של הדסה הפכה למסורת שעליה לא ויתרו השחקנים והנהלת הקבוצה גם בשנות הקורונה, והשנה בהתרגשות רבה ציינו 25 שנים מאז החלה. בטקס, אותו הובילה הנהלת הקבוצה בראשה המנכ”ל גיא הראל והמנהל דיוויד בסן השתתפו מנכ”ל המרכז הרפואי הדסה, פרופ’ יורם וייס, מנכ”ל הדסה שהחל את המסורת לפני 25 שנים בבית החולים, פרופ’ שלמה מור יוסף, צוותי מחלקות הילדים עם כל מאושפזי המחלקות הצעירים, וכן צוותי האורתופדיה והכירורגיה המטפלים בקביעות בשחקני הקבוצה בשגרה ולפני משחקים בהובלתו של פרופ’ מאיר ליברגל. אל האירוע הצטרף השנה עדי גורדון, מי שכונה שחקן העבר האגדי של הקבוצה, והיה ממקימי הביקורים החמים בהדסה.

“הטקס היום מרגש אותי במיוחד, מאחר ואנו מציינים 25 שנות שיתוף פעולה ביחד”, אמר פרופ’ וייס. “אנחנו מודים לשחקנים, להנהלה ולמתאם הקהילה יובל קורן אשר מוביל את האירוע בהתלהבות כבר שנים, ואני מודה כאן לצוותי הדסה שבהתראה מהירה נרתמים בכל פעם מחדש לטיפול בשחקני הקבוצה
הזקוקים לטיפול הכי מקצועי שישנו, בתור הקבוצה הייצוגית של ירושלים בארץ ובעולם. הצוות שלנו נבחר למקום הראשון בקרב קבוצות הספורט בארץ, שדירגו את זמינות המומחים ואת הטיפול הרפואי כמוביל, ועל כך גאוותנו. נאחל עוד שנים רבות של אור ונתינה משותפת למען הילדים של הדסה”.

קפטן הפועל ירושלים, אדם אריאל, בירך את הילדים המאושפזים במחלקות השונות בהדסה ואיחל: “בשנה הבאה נקווה לחגוג כאן ואתם תחגגו בבית, בריאים. אתם לוחמים אמיתיים – אריות”. בסיום דבריו העניקה הקבוצה להדסה את חולצת הקפטן עם ברכות “למלאכים בלבן בהדסה”. הילד בועז מוטרו בן העשר, בירך בשם כל הילדים בהדסה את שחקני הקבוצה. “אני מטופל של הדסה כבר כמה שנים ואני תמיד מחכה שתגיעו ומתרגש מהביקור. אני מקווה להגיע למשחק ולפגוש אתכם בארנה”.

לאות הוקרה, העניקו רופאי הדסה לדיויד בסן את “גביע האלופים של הדסה” וארי ריישטיין בן ה-13, שאוטוטו חוגג את בר המצווה ומאושפז במחלקה לכירורגית ילדים, העניק לכל שחקן מדליה ועליה הכיתוב: “לאלופים שלנו, באהבה מהילדים של הדסה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!