“רוצה לראות DNA של נבחרת ישראל”

יול 28, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Moshe Halickman

נבחרת הנוער יוצאת היום לאליפות אירופה דרג א’ באיזמיר טורקיה. הנבחרת חזרה לדרג א’ באליפות האחרונה שהתקיימו ב-2019, אז סיימה במקום הראשון וללא הפסדים, כשנועם דוברת מסיים כשחקן המצטיין של הטורניר.

הנבחרת תפתח את הופעותיה בשבת בשעה 16:00 נגד צפון מקדוניה, ביום ראשון בשעה 16:00 תפגוש את בריטניה וביום שני בשעה 18:15 תסיים את הבית המוקדם במשחק נגד צרפת. כמו בכל האליפויות בדרג א’, לאחר השלב הראשון יתקיימו משחק ההצלבה ומשם המנצחות ממשיכות לרבע הגמר והמפסידות למאבקי ההישארות בדרג א’. הבית שמצטלב עם זה של הנבחרת כולל את ספרד, פולין, טורקיה וגרמניה.

לקראת היציאה לאליפות אמר המאמן אלעד חסין: “אנחנו מתרגשים. זה אירוע שלא קורה כל יום. יש לנו אתגר גדול ונעשה הכל כדי לעמוד בו. חוץ מזה נרצה גם ליהנות. להיות בנבחרת ישראל זה כבוד גדול וגם הנאה גדולה. אנחנו הולכים למסע קשה, מאתגר שאני מניח ומאמין שנצלח אותו”.

על הבית המוקדם אמר חסין: “ראינו את היריבות שלנו. יש הרבה מאוד כישרון, למקדונים יש שחקן מברצלונה בגובה 2.12 שיכול לקלוע מבחוץ, לצרפתים יש המון כישרון וזו נבחרת אדירה וגם הבריטים טובים. כדורסל גדול אין שם בליגה, אבל יש שם שחקנים טובים ואתלטיים וכל משחק יהיה קרב”.

חסין אמר למה הוא מצפה מהנבחרת שלו: “אני רוצה לראות DNA של נבחרת ישראל שזה הקרבה, מחויבות לב ונשמה. אני מצפה שנאבק וננצח כל מאבק על כדור, לשחק מהר, לשחק ביחד ואני גם רוצה לראות שמחה ואחווה שמאוד מתאימה לנבחרות שראינו מהנבחרות בשנים האחרונות וזה יעזור לנו להצליח”.

הסגל: יואב ברמן (קפטן), עידו מנצ’ל, ניב למפרט, עמית מנחם, יאיר דוברת, בן אונצ’ה, אלון מיכאלי, נועם יעקוב, ניב אבידן, מאור נקרשביץ’, אילי דולינסקי, עומר שפר. מאמן אלעד חסין, עוזרים אלון שטיין ויהוא אורלנד, מאמן כושר זאב שיף, פיזיו איתי רון, מנהל נבחרת ישי משה, ראש משלחת אבי קצנברג. המשחקים ישודרו בערוץ הספורט.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!