רועי בכר על הבחירה לקפטן קבוצת הנוער של מכבי ת”א, החיים בארה”ב והאהבה לספרים + סיפור מיוחד על אטלנטה הוקס

יול 3, 2023 | פודקאסט

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מכבי תל אביב


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 82, שבו מתארח לא אחר מאשר רועי בכר, קפטן קבוצת הנוער של מכבי תל אביב ושחקן נבחרת הנוער. הפרק, שנפתח עם התחושות של בכר בעקבות הזכייה באליפות ליגת העל לנוער, נמשך עם תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל והמודלים לחיקוי. לאחר מכן, בכר דיבר על כך שנולד בארצות הברית ועלה לארץ, בנוסף לתקופה בנבחרת הקדטים ושיתוף הפעולה עם בן שרף. בכר גם דיבר על הזכייה במדליית הארד במכבייה עם הנבחרת הישראלית והחוויה לשחק מול מכללת אובורן, והרחיב על הגדילה באקדמיה של מכבי תל אביב: ההשתתפות בטורניר הנוער של היורוליג, החוויה לשחק בגמר הנוער לעיני אנשי כדורסל בכירים כמו דני אבדיה, העבודה עם עדי עמוס והבחירה שלו לקפטן.

בהמשך, בכר סיפר על נבחרת הנוער והרצון לשחזר את ההצלחות של הנבחרות הצעירות מהשנים האחרונות, תיאר איך נראה יום בחייו וגילה מהם היתרונות שלו לצד הדברים שהוא עדיין צריך לשפר בנוסף לעמדה המועדפת. בכר גם דיבר על החלק שלו בצמיחה של כדורסל ה-3 על 3 בארץ ושיתף האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי, יחד עם הליגות המועדפות עליו. בכר חשף מיהם השחקנים הכי טובים שהוא שיחק איתם עד עכשיו, השחקנים הכי טובים שהוא שיחק מולם והמאמנים שמהם הוא למד הכי הרבה, כשהוא גם הביא משהו מעניין שלא יודעים עליו.

בכר גם הביע את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, דיבר על האפשרות שיעבור לשחק באליצור שומרון בעונה הקרובה, סיפר על ההקרבות שעשה לאורך השנים ושיתף מה החלום הכי גדול שלו. בכר גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי, ולסיום הביא לטובת פינת סיפור לא פחות משני סיפורים מיוחדים מהשנים מהשנים בכדורסל: איך הוא הפך לחלק מהאטלנטה הוקס, ולמה במשחק שהיה לו מול בן שרף כל אחת משתי הקבוצות בחרה לשתף בדקות הסיום של ההתמודדות ארבעה שחקנים ולא חמישה?

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!