רון ציפר על ההפיכה למודל לחיקוי, הכינוי קרי הישראלי ותחביב הגלישה + סיפור מיוחד

יול 24, 2023 | פודקאסט | תגובת אחת.

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 85, שבו מתארח לא אחר מאשר רון ציפר, גארד הפועל באר שבע ואחד מכוכבי הזכייה של נבחרת העתודה במדליית הכסף באליפות אירופה. הפרק, שנפתח עם הרקע של ציפר, נמשך עם התחושות יותר משבוע אחרי הזכייה במדליית הכסף באליפות אירופה. לאחר מכן, ציפר סיפר על תחילת הדרך שלו בעולם הכדורסל, המודל לחיקוי, הקשר לאמיר כץ, הגדילה בא.ס אשקלון, מחנות האימונים שעבר בסרביה בגיל צעיר והעבודה עם אפיק ניסים, כשהוא גם נתן תשובה לשאלה מתי הוא הבין שיהיה שחקן.

בהמשך, ציפר הביא את סיפור ההגעה שלו לנבחרת הנוער וטורניר הצ’לנג’ר ב-2021, בנוסף לכך שדיבר על פיני גרשון, הכינוי קרי הישראלי וההצעות מהמכללות. לאחר מכן, ציפר הרחיב על ההגעה שלו להפועל באר שבע והתהליך שהוא עבר בקבוצה עד עכשיו, בנוסף לזכייה בליגה הבלקנית ולדברים שהוא למד מליאור ליובין. ציפר כמובן דיבר באריכות על הקמפיין החלומי של נבחרת העתודה, הניצחון על ספרד, הטורניר שלו מבחינה אישית והעבודה עם דני וולף, נועם יעקב ואלעד חסין, בנוסף לתגובות שקיבל על האליפות.

ציפר גם התייחס לעונה הקרובה, גילה איך נראה יום בחייו, שיתף מהם היתרונות שלו והדברים שהוא עדיין צריך לשפר וענה על השאלה האם הוא צופה בכדורסל בזמן הפנוי יחד עם הליגה המועדפת עליו. ציפר חשף מי השחקן הכי טוב שיצא לו לשחק איתו ומי השחקן שעליו היה הכי קשה לו לשמור, כשהוא גם דיבר על תחביב הגלישה והביא משהו מעניין שלא יודעים עליו. ציפר סיפר על המעורבות שלו בכדורסל ה-3 על 3, שיתף את דעתו על הכדורסל הישראלי כיום, ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי וגילה מה החלום הכי גדול שלו. לסיום, ציפר דאג להביא סיפור מיוחד מהשנים שלו בכדורסל לטובת פינת סיפור.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

תגובת אחת.

  1. בת ישי

    סבא גיבור, סבתא גיבורה=נכד גיבור. משפחת ציפר משפחה שמזכירה לי כמה אני גאה להיות חלק מהעם היהודי.

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!