רומן סורקין: “האנרגיות של אבי אבן מדבקות”

מרץ 6, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב לא התקשתה בבית מול האחרונה בטבלה מכבי ראשון לציון בדרך לניצחון קליל 83:109. ראשל”צ אומנם חזרה מפיגור דו ספרתי אחרי פתיחה רעה, אך זה לא באמת היה כוחות והאורחת לא גרמה לתחושה שהיא מסוגלת לנצח ביד אליהו.

המאמן המנצח אבי אבן אמר בסיום: “לצד דברים טובים היו דברים שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו, מסרנו 33 אסיסטים והכרחנו אותם ל-18 איבודים. נלמד ונבין למה. אני לא יודע אם ראינו קבוצה שונה, אני שמח שהחבר’ה באו באנרגיות הנכונות, הקבוצה הזאת כבר ניצחה קבוצות ועשתה דברים נהדרים, המפתח נמצא בעקביות. אני חושב שאמרתי באחד הראיונות שלג’יילן ריינולדס יש לב כזה, ננסה לעזור לו כמו לכל שחקן, גם אצלו הייתה חוסר עקביות במהלך המשחק, אבל אני שמח בשבילו, הוא רוצה להצליח”.

רומן סורקין, שהוביל את המנצחת עם 20 נקודות, אמר: “נהניתי מאוד, לא בגלל הסטטיסטיקה, אני מרגיש שכולם שיחקו טוב, חמישה שחקנים בדאבל פיגרס. ההטבעה הכי גדולה? של דריק וויליאמס כמובן. האם אני אטביע ככה? לא יודע אם זה יקרה אבל לפחות הוא מטביע ככה. באנו עם אנרגיה, אבי דיבר איתנו שאנחנו צריכים בכל משחק להתמקד בעצמנו, ראשון קבוצה טובה והמאזן שלה משקר, היא החליפה הרבה שחקנים. אבי אבן? האנרגיות שלו מדהימות, חוץ מהכדורסל שיש לו ברמה גבוהה, האנרגיות שלו מדבקות, זה כיף גדול”.

המאמן המפסיד דרור כהן סיפר: “חבל, אולי מכבי זו לא התחרות שלנו אבל להתחיל ככה עם 16:2 זה חבל, להראות רכות כזאת זה לא העניין. זה סממן ותסמונת שאנחנו עובדים עליה, חלק מזה זה סימנים של הפגרה הכפויה עם שבועיים של בלי משחקים, מכבי נכנסה לאנרגיה עם הקהל. כל פעם שהיינו צריכים לעשות עצירה קיבלנו ריבאונד התקפה או שלשה פנויה. זו העבודה שלנו, לדרבן, לקחת יןם חופש, להתאושש, יש לנו משחק בית שאנחנו צריכים לנצח”.

הוסיפו למכבי ת”א: ריינולדס 19 (8-11 מהשדה, 9 ריבאונדים, 4 חסימות, 4 הטבעות), וויליאמס 12 (5-8 מהשדה), ווילבקין (4-6 מהשדה, 5 אסיסטים) ואוואנס (3-6 מהשדה, 4 אסיסטים) 10 כ”א, כהן (4-6 מהשדה, 4 אסיסטים) וזיו (3-10 מהשדה, 6 אסיסטים, 5 חטיפות) 9 כ”א, דיברתולומיאו 8 (3-5 מהשדה, 6 אסיסטים), ברנדוויין 6, בלייזר 4, ננאלי 2 (1-5 מהשדה).

מכבי ראשל”צ: בראון (5-9 לשתיים, 1-4 לשלוש, 5-6 מהקו) והולוואי (5-9 מהשדה, 7-7 מהקו, 5 איבודים) 18 כ”א, גודווין 14 (5-9 לשתיים, 1-4 לשלוש, 4 אסיסטים), ווסון (4-6 לשתיים, 0-3 לשלוש) וסימפסון (3-8 מהשדה, 3-7 מהקו, 6 ריבאונדים) 9 כ”א, פלטין 8 (5-6 מהקו), ארצי 6 (3-5 לשתיים, 0-3 לשלוש), פלד 1. כן שותפו: שניידרמן ובלול.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!