רוברט קרטר: “דיברתי בעבר עם מכבי תל אביב והפועל ירושלים”

אוג 31, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

רוברט קרטר הוא ללא ספק אחד השמות היותר מסקרנים שנחתו הקיץ בישראל. הביג-מן החדש של בני הרצליה קיבל משימה לא פשוטה כמי שאמור להיכנס לנעליו הגדולות של שחקן העונה צ’ינאנו אונואקו, וכעת הוא העניק ראיון לתומר גבעתי מ”ישראל היום”.

על ישראל, פתח קרטר: “מדינה יפה ואנשים חמים. אני מגיע מאטלנטה ומזג האוויר פה מתאים לי מאוד”.

על עצמו: “הגעתי מעיר קטנה במדינת ג’ורג’יה שבארצות הברית. אני אדם מאוד משפחתי, דייג חובב ואיש די פשוט ורגיל”.

על האם הוא הופתע לקבל הצעה מישראל: “לא. זה שוק וליגה שהכרתי. דיברתי בעבר עם מכבי תל אביב והפועל ירושלים אך זה לא הסתדר לאורך השנים מהרבה סיבות. הקיץ הכל הסתדר בשבילי והגעה להרצליה הרגישה לי נכונה מאוד. אני מחכה כבר לתחילת העונה ורוצה לעשות דברים גדולים פה”.

על הציפיות: “בעונה שעברה הרצליה הפתיעה הרבה אנשים לטובה ועלתה מעל כל הציפיות ואני רוצה לעזור לה לעשות את זה שוב. אני רוצה להיות חלק מעונה מיוחדת, בלתי נשכחת”.

על תקופתו ביפן: “היה קשה מאוד להיכנס לתוך המדינה אם אתה תייר, אני פחות הרגשתי את זה כי נשארתי שם. לא ראיתי את המשפחה שלי תקופה ארוכה וזה היה הקושי האמיתי, מבחינת כדורסל לאורך כל התקופה היו אוהדים במגרשים כרגיל”.

על הליג היפנית: “אנשים נוטים לזלזל בליגה הזאת אבל זה לא מוצדק לדעתי. הרמה שם טובה ובגלל שיש רק שניים או שלושה זרים בכל קבוצה אתה צריך לעבוד הרבה יותר קשה ולהיות חלק משמעותי בכל ערב”.

על הדברים שהוא מביא לפרקט: “אני שחקן מאוד מגוון. המטרה שלי תמיד היא לעשות את המשחק יותר קל עבור חברי לקבוצה. אני סנטר וורסטילי וזה לא דבר שרואים בכל מקום. אני יכול לשמור על כמה עמדות, למסור וגם להוביל את הכדור אם צריך”.

על האם הוא מרגיש מוכן לשחק בליגת האלופות: “כמובן. אני חושב שזאת הזדמנות נהדרת לקבוצה ולחבר’ה הצעירים פה להתפתח, לשחק ברמה גבוהה ולצבור ניסיון חשוב ברמה האירופית. אנחנו נתחרה ונבוא לייצג את הרצליה וישראל בצורה הטובה ביותר”.

על השחקן הטוב ביותר ששיחק איתו: “שיחקתי באטלנטה בקיץ עם אנתוני אדוארדס. הוא השחקן הטוב ביותר ששיחקתי לצידו. אין לו מגבלות, הוא יכול לעשות הכל על המגרש”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!