רובן נייברגר על הקריירה שלו, בן שרף, עודד קטש, אריק אלפסי ז”ל ודייויד רובינסון + סיפור מיוחד

מרץ 9, 2023 | פודקאסט | אפס תגובות

על ידי Moshe Halickman


פודקאסט הכדורסל הישראלי של אתר “ספורטס רבי” בשם “התשיעית באירופה” בהשתתפות הכתב משה הליקמן יוצא עם פרק מספר 63, שבו מתארח לא אחר מאשר רובן נייברגר, מאמן אליצור נתניה מצמרת הליגה הלאומית. הפרק, שנפתח עם הרקע של נייברגר, נמשך עם העונה המצוינת של נתניה, הפילוסופיה שלו, הזכות שהייתה לו בעבר לעבוד עם עודד קטש ואריק אלפסי ז”ל, והתקופה שאימן בכדורסל הנשים.

לאחר מכן, נייברגר הרחיב על העבודה במועדון ייחודי כמו נתניה, פרויקט שחקן אמיתי והקשר עם דייויד בלאט. נייברגר גם חזר לעליית הליגה שלא מומשה עם נתניה, ושיתף זיכרונות מהשחקנים שקידם, כולל רגע יוצא דופן שסיפק ברייס וושינגטון. נייברגר גם הביא סיפורים מיוחדים מהביקור של דייויד רובינסון בארץ, וכמובן דיבר על בן שרף: הבחירה להחתים אותו, במה הוא חזק ומה הוא צריך לשפר, סוגיית העמדה, הצעד הבא, הפוטנציאל שלו, הסיפור המיוחד שיש לו עליו ועוד.

נייברגר אף שיתף את דעתו על הליגה הלאומית באופן כללי והתייחס לסיכויים לעלות ליגה, בנוסף לכך שדיבר על עוד נושאים: מה המפתח הכי חשוב להצלחה כמאמן, מהי הליגה שבה הוא הכי נהנה לצפות, מיהם השחקנים הכי גדולים שהוא אימן, מהו הרגע הכי גדול בקריירה שלו, איזה דברים מעניינים לא יודעים עליו, המצב של הכדורסל הישראלי כיום כשברקע איום השביתה, וכמובן מה החלום שלו. נייברגר גם ענה על שאלות חברי קהילת ספורטס רבי ושיתף עוד סיפור מיוחד ויוצא דופן מהשנים שלו בכדורסל.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

0 תגובות

שלח תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!