רובן נייברגר: “עודד קטש הוא הבנאדם הנכון לג’וב במכבי תל אביב”

מרץ 22, 2023 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

עודד קטש הוא המאמן הישראלי המדובר ביותר כיום. ככה זה כשאתה מאמן את מכבי תל אביב ואף נמצא בדרך הבטוחה לפלייאוף היורוליג בזכות תקופה טובה שהגיעה אחרי עונה שבה היו עד כה הרבה עליות ומורדות. רובן נייברגר, שהיה עוזרו של קטש בהפועל גליל עליון בעונת 2006/07 וכיום מאמן בהצלחה את אליצור נתניה, דיבר עליו לאחרונה בהרחבה בראיון לכותב שורות אלו בפודקאסט “התשיעית באירופה” מבית אתר “ספורטס רבי”. הציטוטים הבולטים נמצאים לפניכם, כשהפרק המלא זמין כאן להאזנה.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

“קודם כל, זו באמת חוויה גדולה לעבוד עם עודד, פתח נייברגר. “עודד שאני עבדתי איתו ב-2006/07 ועודד של היום זה לא אותו מאמן, אז הוא היה מאמן יחסית בתחילת דרכו, שנה לפני הקדנציה הראשונה שלו במכבי, אבל גם אז התכונות המיוחדות שלו, האופי המיוחד שלו וההבנה האינסופית שלו במשחק הכדורסל זו חוויה גדולה שאפשר ללמוד ממנה הרבה. עודד הוא איש מיוחד כמאמן אבל קודם כל כאדם, שידע לתת לעוזרים שלו את המקום להשפיע, לעבוד ולהגיד את מה שיש לנו להגיד, ידע לשמוע, להקשיב ובמקביל גם ללמד ולדרוש מאיתנו לעשות את הדברים בדרכו שלו.

“לגבי מצבו היום, כמו שאמרת הוא נמצא במשרה הכי לחוצה בכדורסל הישראלי, אני חושב שזו אחת המשרות הכי לחוצות בשוק הישראלי, לא משנה אם זה כדורסל או משהו אחר. אם הייתי צריך להשוות את זה למנכ”ל חברת הייטק גדולה, בסופו של דבר המנכ”ל מתמודד עם ביקורת מצד מועצת המנהלים ואולי חברות מתחרות, מי שבעסק בסופו של דבר. לעודד קטש יש, אני לא יודע להגיד כמות, מאות אלפים של מבקרים היום. כל בנאדם שיושב ביציע וקנה שני מנויים רצופים בחיים שלו בטוח שהוא יכול להחליף אותו ולאמן כדורסל. בתרבות הספורט הישראלית ובכלל בתרבות הזאת במדינה של ה’כאן ועכשיו’ שחייבים להצליח, חייבים לנצח והכל עניין של חיים ומוות – הוא באמת נמצא בג’וב הכי מורכב בליגה מורכבת ובמדינה מורכבת. אני חושב שלמכבי יש קבוצה טובה ומרגיש לי שהיא יותר נעימה לצפייה ממה שהיה בשנים האחרונות. אני באמת סומך ויודע שזה הבנאדם הנכון לג’וב הזה, יש לו את הידע המקצועי, קור הרוח והניסיון כדי להוביל את הקבוצה הזאת להצלחות”.

Ruben Najberger – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!