ראיין פאנון: “זאק הנקינס הוא ענק עדין שמוכן לעשות את העבודה המלוכלכת”

יול 29, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

זאק הנקינס חתם בהפועל ירושלים, במהלך מסקרן מאוד של האדומים. הסנטר בן ה-26 (2.13 מטרים) מוכר היטב בישראל בזכות התקופה הנהדרת שלו במכבי ראשון לציון ב”ליגת הקורונה”, אך מאז הוא הספיק להיפצע ולא חזר לשחק באירופה. כעת, ראיין פאנון, ששימש בעברו כעוזר המאמן של ירושלים ואימן במהלך האחרונה את הנקינס בבירמינגהאם סקוואדרון מליגת הפיתוח, סיפר לאתר “ספורטס רבי” על הזמן שעבד עם השחקן שרשם אצלו ב-32 משחקים ממוצעים של 13.3 נקודות (67.5% מהשדה), 8.3 ריבאונדים (3.5 בהתקפה), 1.7 אסיסטים ו-1.3 חטיפות ב-25.5 דקות. גם בראד גרינברג, שאימן בעצמו את ירושלים ועבד עם הנקינס במטס דה גינאבו הפורטו ריקנית שם הסנטר רשם ממוצעים של 13.5 נקודות (58.9% מהשדה), 6.2 ריבאונדים (2.5 בהתקפה) ו-1.6 חסימות ב-24.7 דקות, דיבר על השחקן.

פאנון ניתח: “אדם נהדר שהוא כמו ענק עדין מחוץ לפרקט והופך לאולטרה תחרותי ופיזי על הפרקט. עושה מאמץ גדול ומהלכי האסל ששמים את הקבוצה שלו בעמדה של ניצחון. הוא תמיד מנסה ללמוד איך הוא יכול להשתפר. הוא מוכן לעשות את העבודה המלוכלכת ולעשות הקרבות בשביל הקבוצה שלו. הכל איתו עומד על לעשות את מה שזה לוקח כדי לנצח. האוהדים של ירושלים הולכים לאהוב את הקשיחות שלו, האנרגיה והתחרותיות על הפרקט ואת הגישה שלו של רגליים על הקרקע מחוץ לפרקט!”

גרינברג הוסיף: “שחקן טוב מאוד שכיף לאמן. יכול להשפיע על משחק בהתקפה, בריבאונד ובצד ההגנתי תוך שהוא מגן על הטבעת. כשהוא בריא וכשיר, הוא ביג-מן ברמה מאוד גבוהה”.

Zach Hankins – Photo Credit: Champions League

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!